فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

با خرید ملک در دبی اقامت کشور امارات را به دست خواهید آورد

با خرید ملک در دبی اقامت کشور امارات را به دست خواهید آورد

با خرید ملک در دبی اقامت کشور امارات را به دست خواهید آورد

خرید ملک در امارات دبی

آیا قصد مهاجرت به دبی را دارید؟ آیا با بهشت خاورمیانه آشنا هستید؟

امروزه بیشتر مردم مخصوصا ایرانیان به دلایل زیادی به فکر مهاجرت به یک کشور دیگر می باشند تا از زندگی مرفه همراه با وضعیت اقتصادی رو به رشد در آن کشور بهره بیشتری ببرند.

یکی از کشورهای محبوب و پر طرفدار برای مهاجرت که نه تنها در بین ایرانیان بلکه در کل دنیا مشهور است، کشور امارات می باشد و شهر دبی در آن به دلایل زیادی در این بین مقصد بیشتر مهاجران به این کشور می باشد به همین دلیل این شهر در چند دهه ی اخیر با حجم وسیعی از سرمایه گذاران خارجی و تجار روبرو شد که باعث رونق اقتصادی در زمینه های توریستی و تجاری و غیره گردید و این شهر را به قطب تجاری اول در خاورمیانه تبدیل کرد.

این کشور در دهه های اخیر پیشرفت بسیار زیادی در تمام زمینه های اقتصادی و فرهنگی و غیره نموده است.

یکی از امکاناتی که در برخی از کشورها و از جمله امارات وجود دارد اخذ اقامت از طریق خرید ملک در آن کشور می باشد.

دلیل محبوبیت مهاجرت به دبی

بهتر است بدانیم که با وجود پیشرفت و توسعه ی سطح بالای زندگی در این کشور قیمت خانه ها نسبت به قیمت آنها در ایران چندان تفاوتی ندارد.

به همین دلیل رغبت و محبوبیت بیشتری در بین افراد وجود دارد که با خرید خانه و آپارتمان در دبی بتوانند هم سرمایه گذاری مطمینی انجام دهند و هم از زندگی و اقامت در یک کشور مرفه و پر امنیت سود ببرند.

یکی از امکانات مناسب برای خرید ملک که باید به آن اشاره کرد خرید ملک به صورت اقساطی در دبی می باشد به طوریکه می توانید بعد از چند ماه بدون بهره خانه ی خود را تحویل بگیرید و صاحب ملک شوید.

بعد از خرید خانه و یا آپارتمان در دبی میتوانید اقامت امارات را نیز به دست آورده و به این ترتیب از مزایای پاسپورت اماراتی هم بهره مند گردید.

با خرید ملک در دبی اقامت کشور امارات را به دست خواهید آورد

 

موارد موجود در دبی برای خرید شامل موارد زیر می باشد:

  • سویت یا استودیو که حداقل قیمتی برابر با حدود 400 هزار درهم دارند.
  • آپارتمان تک خواب که حداقل قیمتی حدود 640 هزار درهم دارند.
  • آپارتمان دو خواب که حداقل قیمتی حدود 840 هزار درهم دارند.

آپارتمانهای سه خواب و سه خواب به بالا و همچنین ویلاهایی با امکانات بالاتر نیز وجود دارد که طبیعتا لوکس تر بوده و قیمت گرانتری نیز خواهند داشت.

در آخر بهتر است بدانید که از نظر کاری و یافتن شغل در امارات مخصوصا در شهر دبی وضعیت مطلوب و خوبی وجود دارد و شما می توانید در این کشور ویزای کاری بگیرید اما در نظر داشته باشید که در بیشتر مشاغلی که در دبی باید مشغول شد تسلط به زبان انگلیسی و یا عربی و یا هر دو از ضروریات استخدامی می باشد همانطور که می دانید زبان رسمی این کشور عربی است اما زبان انگلیسی هم در آن بسیار رواج دارد زیرا توریستها و سرمایه گذاران زیادی از کشورهای اروپایی و آمریکایی به این شهر رفت و آمد دارند.

جهت اطلاع از قیمت و مشاوره جهت خرید خانه و آپارتمان و یا سویت در امارات دبی با ما از طریق واتساپ در ارتباط باشید.

پست های مرتبط

سفرهای تفریحی به کوه و کویر در دبی
فروش سوئیت در امارات
خرید خانه و آپارتمان در دبی و قیمت
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ