فروش خانه و آپارتمان در دبی | داماک | دانوب

اطلاعات جامع تحصیل در دبی

اطلاعات جامع تحصیل در دبی

اطلاعات جامع تحصیل در دبی

مدارس ابتدایی و دبیرستان های برتر دبی

مدارس ابتدایی از 5 سالگی و دبیرستان از 11 تا 18 سالگی می باشند .شاید برای ثبت نام در برخی مدارس علاوه بر مدارك و شرایط مرسوم آزمون ورودی هم برگزار شود.

معمولا استانداردهای آموزشی در دبی بالاست و مدارس دارای برنامه ها و فعالیت های فوق برنامه هستند. طبیعی است که هر ملیت متد و روش آموزشی روال در کشور خود را ترجیح میدهد و فرزند خود را به مدرسه با همان سیستم می فرستد. اکثر مدارس دبی دارای یونیفرم هستند و شهریه مدارس نیز بین 10تا 30 هزار درهم در سال متغیر است. اما ممکن است در برخی مدارس هزینه تا 60 هزار درهم در سال نیز برسد.

آکادمی دخترانه آمریکایی ال میزار

کلا دوره آموزش به روش آمریکایی از مهدکودك تا سن 21 سالگی است. این مدرسه در میزار منطقه میردیف واقع شده است و تمامی امکانات ورزشی را داراست. این مدرسه در نزدیکی اینترنت سیتی واقع شده است.

دوره سنی: دبستان و دبیرستان

نوع دوره آموزشی: آمریکایی

شماره تماس: 725028804

اطلاعات جامع تحصیل در دبی

مدرسه آمریکایی دبی

این مدرسه مستقل غیرانتفاعی مطابق با دوره درسی آمریکا آموزش های خود را ارائه میدهد. محوطه این مدرسه بسیار بزرگ است و دارای تمامی امکانات ورزشی است. این مدرسه در منطقه الوصل واقع شده است.
دوره سنی: دبستان و دبیرستان
نوع دوره آموزشی: آمریکایی
شماره تماس: 082434404

مدرسه بین المللی استرالیایی

مدرسه با متد خاصی جهت دوره های مدارس استرالیایی فعالیت میکند و حوزه فعالیت وسیعی مانند هنر ، کامپیوتر و … دارد. تمامی امکانات ورزشی در این مدرسه مهیاست. محل مدرسه در جاده مالی هارد نزدیک شارجه است.
دوره سنی:دبستان
نوع دوره آموزشی:استرالیایی
شماره تماس:996755806

مدرسه بین المللی کمبریج

سطح آموزشی این مدرسه بسیار بالاست و بر پایه متد انگلیسی میباشد. مدرسه در منطقه خوش منظره القرهود قرار گرفته است و تمامی امکانات آموزشی مهیاست.
دوره سنی: دبستان و دبیرستان
نوع دوره آموزشی: بریتانیایی
شماره تماس: 464628204

مدرسه بین المللی دیره

واقع در الرشیدیه و یکی از مدارس نسبتا نوساز است. این مدرسه با روش آموزشی بریتانیایی کار میکند و تمامی امکانات ورزشی را داراست.
دوره سنی: دبستان و دبیرستان
نوع دوره آموزشی: بریتانیایی
شماره تماس: 411136804

آکادمی آمریکایی دبی

این مدرسه در واقع یک مدرسه بین المللی است و مدرك دیپلم آن در بیش از 50 کشور قابل قبول است. امکانات بالای آموزشی و ورزشی از دیگر امکانات این مدرسه است.

جهت ارتباط با قسمت مشاوره برای خرید ملک در دبی کلیک کنید.

پست های مرتبط

خرید و فروش ملک در امارات
مسافرت هوایی به دبی
بیمارستانهای امارات دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ