فروش خانه و آپارتمان در دبی | داماک | دانوب

رستوران و غذاهای دبی

رستوران و غذاهای دبی

رستوران و غذاهای دبی

نوشیدنی ها و غذا های بومی دبی

آشپزی عربی ترکیبی است از آشپزی کشورهایی مانند مراکش، مصر، افغانستان، لبنان، تونس و غیره. دست فروشان در سرتاسر شهر ”شاورما ”(Shawarma) می فروشند که از یک ساندویچ تند محتوی گوشت یا مرغ تشکیل می شود که روی یک سیخ گردان سرخ شده و به همراه نان پیتا و سبزیجات سرو می شود. گونه های مختلفی از آبمیوه مانند آب آناناس، موز، انبه و یا معجونی از چند آبمیوه تازه توسط دستفروشانی که آبمیوه می فروشند به خریداران عرضه می شود.
در بیشتر محلها قلیان با تنباکوی معطری مثل عطر توت فرنگی یا سیب دود می کنند. معمولاً وقتی در کافه یا رستورانی مینشینند قلیان هم دود می کنند.
لازم به ذکر است که تعداد زیادی رستوران ایرانی در سطح شهر به چشم می خورد.

رستورانها

یکی از رستورانها المنتهی نام دارد که در ارتفاع 200 متری واقع شده و منظره ای از دبی را به نمایش میگذارد. این رستوران توسط یک پایه از هر دو طرف دکل محافظت میشود و دسترسی به آن توسط یک آسانسور شیشه ای ممکن است .رستوران دیگر المحاره (به معنی صدف) است که دسترسی به آن توسط یک زیر دریایی شبیه سازی شده امکان پذیر است و آکواریوم های زیبایی را به نمایش میگذارد. این آکواریوم ها دربرگیرنده بیش از یک میلیون لیتر آب هستند. شیشه آکواریوم از اکریلیک ساخته شده و برای کاهش تأثیر بزرگ نمایی حدود 18سانتیمتر ضخامت دارد. این رستوران در میان 10 رستوران برتر دنیا قرار دارد .این رستورانها در هتل برج عرب دبی قرار دارند. این هتل دارای 60 طبقه است و معمار آن Atkins Middle East میباشد.

رستوران و غذاهای دبی

ستونبندی این هتل تا 40 متر زیر دریا عمق دارد. برج العرب بزرگتر از برج ایفل است و تنها 60 متر از ساختمان ایمپایر استیت در آمریکا کوتاهتر است. تمام پرده ها، چراغ ها و سیستم تهویه هوا با یک دکمه به کار میافتند. تمام کانالها به دوربین مدار بسته متصل هستند و مهمان میتواند ببیند که چه کسی پشت در است. هر سوئیت یک لب تاپ، اسکنر و پرینتر مخصوص به خود را دارد.

جهت ارتباط با قسمت مشاوره برای خرید ملک در دبی کلیک کنید.

پست های مرتبط

ساخت و ساز در دبی
همه چیز در مورد کشور امارات متحده عربی (دبی)
قیمت فروش آپارتمان در دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ