فروش خانه و آپارتمان در دبی | داماک | دانوب

جشنواره و گردشگری در دبی

جشنواره و گردشگری در دبی

جشنواره و گردشگری در دبی

اطلاعاتی در مورد جشنواره دبی

برق

برق در دبی 220/240 ولت در 50 چرخه است. لوازم آمریکایی نیاز به ترانسفورماتوردارد.

آب

آب لوله کشی کاملا مطمئن برای نوشیدن وجود دارد اما گردشگران تور دبی معمولا آب معدنی را ترجیح می دهند. در هتلها و رستورانها آب معدنی ارایه می شود.

مقررات ورود

بیشتر مسافران برای ورود به دبی نیازمند ویزا هستند. اما شهروندان و (برخی ساکنان) شورای همکاری کشورهای خلیج فارس و شهروندان تعدادی از کشورهای اروپایی و جاهای دیگر (شامل استرالیا و زلاند نو) می توانند به محض ورود مهر اجازه ورود به مدت 90 روز روی گذرنامه خود دریافت کنند. بازدیدکنندگان از ملیتهای دیگر باید از ضمانت ساکنان امارات متحده یا یک شرکت یا هتلی که مجوز آن صادره از امارات متحده است برخوردار باشند و تا 30 روز اجازه اقامت دارند.

گردشگری خرید

دبی به نام مرکز خرید خاورمیانه شناخته شده است. دبی تعداد زیادی توریست خرید را از کشورهای منطقه و حتی دورتر یعنی اروپای شرقی، هند و آفریقا به خود جلب میکند.

جشنواره خرید دبی

این فستیوال هر ساله به مدت یک ماه از ژانویه شروع میشود. این فستیوال کل امارات را به یک مرکز خرید دبی تبدیل میکند. علاوه بر آن، این فستیوال دربرگیرنده برنامه های موسیقی، نمایشگاههای هنری و رقص محلی میباشد.

جشنواره و گردشگری در دبی

گردشگری فرهنگی

برای بازدیدکنندگان دبی، فرهنگ بعد از خرید در درجه دوم جذابیت قرار دارد. مناظری از فرهنگ قدیم دبی درحالیکه این فرهنگ تحت سلطه سرعت سریع پیشرفت اقتصادی شده میتواند در مناطق اطراف نهرها دیده شود. ساختمانهای اطراف نهر نشانگر یک شهر قدیمی است. دهکده غوص (قریۀ الغوص) و دهکده میراثی (قریۀ التراث)، ماهیگیری و یافتن مروارید را به نمایش میگذارد. از دیگر جاذبه ها میتوان به خانه شیخ سعید المکتوم، موزه دبی و منطقه بستکیه و روستای حتا اشاره کرد. تاریخ این روستا به دو تا سه هزار سال قبل برمیگردد و شامل 30 ساختمان است و در 110ک یلومتری جنوبی شهر دبی در قلب کوه های حتا و در امتداد رشته کوه حجر واقع شده است. موزه دبی در سال 1971به منظور نمایش سبک زندگی سنتی دبی ایجاد شد و شامل عتیقه جات و مصنوعاتی میباشد که از آفریقا و کشورهای آسیایی از طریق تجارت به دبی وارد شده اند. مسجد شندغه نیز 200 سال قدمت دارد.

جهت ارتباط با قسمت مشاوره برای خرید ملک در دبی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

پست های مرتبط

مراحل فروش سوئیت در دبی
مزایای خرید مسکن در دبی
ساعات کار در دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ