فروش خانه و آپارتمان در دبی | داماک | دانوب

رسانه در دبی

رسانه در دبی

رسانه در دبی

کارت اعتباری

تمام کارتهای اعتباری مهم دنیا از جمله ویزا، مسترکارد، آمریکن اکسپرس، داینر کلاب و غیره در دبی پذیرفته می شوند.
بیشتر فروشگاهها کارت اعتباری می پذیرند اما در بعضی فروشگاههای کوچکتر چنانچه با پول نقد خرید کنید قیمتهای بهتری به شما ارایه خواهد شد.

تلویزیون

اکثر هتل ها اخبار بین المللی و سرگرمی ها را از طریق ماهواره دریافت می کنند. استار تی وی ، اربیت و شو تایم شبکه های ماهواره ای هستند که برنامه های مختلفی مانند بی بی سی جهانی وسی ان ان را منتقل می کنند.در سطح محلی ، تلویزیون 1دبی ، تلویزیون دبی، سما دبی و کانال ورزشی دبی که بخش رسانه ای دوبی را تشکیل می دهند.
دریافت کانالها از ابوظبی، شارجه، عجمان ، قطر و بحرین امکان پذیر است که جزئیات برنامه ها در مطبوعات محلی منتشر میشود.

رسانه در دبی

رادیو

شبکه عربی رادیو(ARN) سریعترین شبکه رادیویی منطقه است که به علایق گروههای مختلفی از شنوندگان ، جوامع و فرهنگها را به کمک برنامه های مختلف توجه می کند. در ماه سپتامبر سال 2001 تاسیس شد و در العربیه FM 99 پخش شد و به دنبال آن ایستگاه انگلیسی زبان در FM 96/7 و همچنین FM 101/6 پخش شد که برای هند پخش می شد. شبکه الخلیج پلت فرم جدیدی برای موسیقی خلیجی ایجاد کرد که در فرکانس FM 96/7 برای جامعه هند پخش می شد.

مخابرات و اینترنت در دبی

وضعیت مخابرات هم در داخل امارات و هم در تماس با سایر نقاط جهان عالی است. مکالمات تلفنی داخل دوبی مجانی است. استاندارد تلفنهای همراه در دبی GSMاست.

اداره اتصالات در امارات تنها سرویس دهنده اینترنت در این کشور می باشد .برقراری ارتباط با اینترنت تنها از طریق سرور پروکسی این اداره میسر می باشد. در دبی بدون نیاز به خرید کارت اینترنتی یا اخذ اشتراك تنها با داشتن یک خط تلفن یک کامپیوتر می توانید از اینترنت استفاده نمایید .زیرا هزینه ارتباط با اینترنت روی خط تلفن به صورت حساب تلفن مورد استفاده افزوده می شود.

امروزه سرمایه گذاری ملکی در دبی به شدت افزایش داشته و مشتاقان فراوانی از تمام نقاط دنیا دارد شما می توانید با خرید خانه در دبی از اقامت و امکانات این کشور زیبا بهره مند شوید.

جهت ارتباط با قسمت مشاوره برای خرید ملک در دبی کلیک کنید

پست های مرتبط

املاک در امارات
هتل های امارات
مراحل فروش سوئیت در دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ