فروش خانه و آپارتمان در دبی | داماک | دانوب

ساعات کار در دبی

ساعات کار در دبی

ساعات کار در دبی

مناطق گوناگون

منطقه صنعتی دبی جبل علی نام دارد که از کشورهای زیادی از جمله چین و تایوان و تایلند در آن برای تولید به عنوان منطقه کاملاً آزاد در آن جمع شده اند.
منطقه آموزشی دبی در غرب و دورترین نقطه بر دبی قرار دارد.اسم این شهر «شهرك دانش» است. همین طور دبی دارای دانشگاه نسبتاً معروفی به اسم دانشگاه آمریکایی است که در نزدیکی شهر دانش قرار دارد.
شهر اینترنتی و شهر رسانه هم در انتهای خیابان ساحلی جمیرا و پس از عبور از برج عرب قرار گرفته اند.
بستکیه یکی ازمناطق مهم و تاریخی این شهر است.
بزرگترین مرکز خرید دنباله دار دبی به نام مرکز تجاری تفریحی دبی میباشد. همچنین ساختمان دیگری که برنامه ریزی شده تا دبی را به یک منطقه مرکزی تجاری تبدیل کند، خلیج تجاری است. جایی که زمانیکه تمام شود، حدود 500 آسمان خراش را در حوالی منطقه الحاقی دست ساز Dubai Greek به نمایش میگذارد.

ساعات کار در دبی

ساعات کار در دبی

ساعات کار مراکز دولتی: 08:30تا 14:00 شنبه تا چهارشنبه C ساعات کار بانک ها: 08:00تا 13:00
ساعات کار سفارت خانه ها: 08:45 تا 13:30
ساعات کار صرافی ها: 08:00 تا 13:00و 16:30تا 20:

ساعات کار دفاتر بخش خصوصی و فروشگاه ها ی دبی
مراکز دو شیفته: 08:00تا 13:00 و 16:00 تا 19:00
مراکز یک شیفته: 08:00 تا 18:00
ساعات کار مجتمع های خرید: 10:00 تا 22:00 هر روز غیر از جمعه ها (14:00تا 22:00)
ساعات زندگی در دبی مانند بسیاری از کشورهای همسایه و کشورهای اطراف دریای مدیترانه می باشد. مردم عادت به خواب نیمروز و خوردن شام در ساعتهای آخر شب دارند. توجه و اهمیت به ساعات کار نیز کمی با سایر کشورهای پیشرفته متفاوت می باشد. بنابراین از به تاخیر افتادن ساعت قرار و ملاقات کاری خود تعجب نکنید. تعطیلات آخر هفته نیز در این جا مفهوم ندارد اگر که جمعه بعنوان یک روز مقدس همیشه تعطیل می باشد.

تعطیلات آخر هفته برای دفاتر دولتی و مدارس روزهای پنج شنبه و جمعه می باشد. بعضی از شرکتهای خصوصی نیز بعد از ظهر پنج شنبه و روز جمعه تعطیل می باشند .

افراد زیادی برای خرید خانه در دبی نیاز به مشاوره دارند مشاور املاک داماک دبی آماده ارایه خدمات و مشاوره به شما مشتریانی که طالب خرید ملک و انواع آپارتمان در دبی را دارند، می باشند.

جهت ارتباط با قسمت مشاوره برای خرید ملک در دبی کلیک کنید

پست های مرتبط

خرید ملک در دبی
روشهای گرفتن اقامت در دبی
خرید ملک اقساطی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ