فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

خرید ملک در دبی به منظور اقامت

خرید ملک در دبی

خرید ملک در دبی به منظور اقامت 

دلایل زیادی موجود می باشد که افراد میل به خرید ملک در دبی دارند و از این دلایل می توان به گرفتن اقامت اشاره کرد ، اما لازم به ذکر می باشد که اقامت دائم و کسب تابعیت و شهروندی در دبی بسیار دشوار بوده و فقط افرادی که 30 سال در این کشور زندگی کرده اند می توانند موفق به دریافت اقامت دائم امارات شوند.

امارات متحده عربی یکی از جذاب ترین کشور ها می باشد که سالانه افراد زیادی برای کسب و کار و اقامت به آن جا مهاجرت می کنند ، چرا که دارای مزایای زیادی برای زندگی می باشد از جمله :

  • از اصلی ترین مزیت ها می توان به مالیات آزاد آن اشاره کرد
  • استاندارد های بالای زندگی در امارات
  • شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار
  • ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی

همه این دلایل موجب شده است که ملک های زیادی در دبی خریداری شوند و افراد زیادی نیز از ایران در این کشور اقامت دارند.

خرید ملک در دبی

شرایط ویزای اقامت در دبی 

اقامت در دبی با خرید ملک در آن جا به مدت 3 سال صادر میشود و متقاضی پس از اتمام انقضای ویزا می تواند در تعداد دفعات نامحدودی آن را تمدید کند.

شما می توانید با اخذ اقامت از شرکت معتبر داماک خریداری ملک در آن جا به راحتی در دبی اقامت داشته باشید و حتی میتوانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود ویزای اقامت دریافت کنید.

البته شرایط زیادی را نیز برای اخذ ویزای اقامت تعیین کرده اند و به همین سادگی نمی شود که ویزا اقامت را دریافت کرد ولی می توانید با سپردن کار به افراد کاربلد و با کمک شرکت های معتبر از جمله عزیزی که نمایندگی رسمی در ایران می باشد براحتی ویزای اقامت در دبی را دریافت کنید.

برای مشاوره و خرید ملک در دبی با ما تماس بگیرید.

پست های مرتبط

آیا خرید ملک در دبی سودآور است؟
قیمت فروش آپارتمان در دبی
چرا دبی به شهر گرانی تبدیل شده است و هزینه های بالایی دارد؟
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ