فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

عواملی که هنگام خرید خانه در دبی باید در نظر بگیرید

عواملی که هنگام خرید خانه در دبی باید در نظر بگیرید

عواملی که هنگام خرید خانه در دبی باید در نظر بگیرید

سرمایه گذاری در دبی

چه به عنوان یک خریداری که برای بار اول دست به خرید ملک می زنید چه به عنوان یک سرمایه گذار با تجربه، خرید خانه می تواند زمان هیجان انگیز و دلهره آوری باشد، ما مهم ترین عواملی را که باید قبل از خرید آپارتمان یا خانه در دبی در نظر بگیرید را فهرست می کنیم.

آیا مستاجرید و در نظر دارید که خانه ای در دبی خریده و صاحب ملک شوید؟ ناگفته نماند که شما در شرف انجام یکی از بزرگترین تعهدات زندگی خود هستید هم از نظر مالی و هم از نظر عاطفی. برای اطمینان از اینکه این فرآیند تا حد امکان سودمند و آسان است، مهم ترین عواملی را که باید در نظر بگیرید را بیان می کنیم تا بتوانید کار خود را آغاز کنید.

عواملی که هنگام خرید خانه در دبی باید در نظر بگیرید

 

چه چیزی را در هنگام خرید ملک و خانه در دبی باید در نظر بگیرید

  • دوره اقامت
  • مقرون به صرفه بودن
  • پس انداز
  • بازده اجاره
  • ویزای اقامتی

دوره اقامت: چه مدت در دبی بوده اید و چه مدت قصد دارید که در آن بمانید ؟ پاسخ به این سوالات در تخمین بازگشت سرمایه بالقوه شما مهم است. اگر از برنامه های بلندمدت یا تعهد خود به شغل تان مطمئن نیستید، اجاره برای شما مناسب تر می باشد.

مقرون به صرفه بودن: یک هنجار جهانی که به تعریف مقرون به صرفه بودن کمک می کند این است که هزینه های مسکن ماهانه شما نباید از 30 درصد حقوق شما تجاوز کند. همچنین تعیین بودجه برای کارمزدهای اولیه که می تواند تقریباً 7 تا 8 درصد از قیمت خرید تخمین زده شود، بسیار مهم است. به عنوان یک مالک، همچنین باید با هزینه های تعمیر و نگهداری مداوم و همچنین پرداخت هزینه های خدمات سالانه همراه باشید.

پس انداز: شاید مهم ترین عاملی که باید در هنگام تصمیم برای خرید خانه در نظر بگیرید، هزینه پیش پرداخت است. طبق مقررات بانک مرکزی امارات، حداقل سپرده مورد نیاز برای مهاجران 25 درصد قیمت خرید املاک کمتر از 5 میلیون درهم و 20 درصد برای اتباع است. وام شخصی که از یک بانک محلی دریافت می شود نمی تواند برای تامین مالی پیش پرداخت شما استفاده شود و باید از پس انداز شما باشد، با این حال، هزینه های تراکنش اولیه ، کارمزد نمایندگی و کارمزد بانکی ممکن است از طریق وام شخصی تامین شود.

بازده اجاره: اگر می خواهید خانه خود را به یک ملک سرمایه گذاری تبدیل کنید، مهم است که ارزیابی کنید که آیا درآمد پیش بینی شده از اجاره برای پوشش بازپرداخت وام مسکن و هزینه های نگهداری ماهانه شما کافی است یا خیر.

ویزای اقامتی: برای املاکی که ارزش آنها بالاتر از 1 میلیون درهم است، ممکن است مشروط به داشتن شرایط خاصی، از طریق مالکیت خانه ویزای اقامتی دریافت کنید. دو نوع ویزا در دسترس است، یکی 6 ماهه با چند بار ورود و یا یک اقامت 2 ساله. صاحبان املاک همچنین می توانند برای اعضای خانواده خود از ویزا استفاده کنند.

برای املاکی که ارزش آنها بالاتر از 5 میلیون درهم است، بدون وام مسکن ضمیمه شده و وام مسکن آنها به مدت 3 سال حفظ می شود، ممکن است به شما اجازه دریافت ویزای اقامت 5 ساله را بدهد، که مجدداً مشروط به واجد شرایط خاصی است.

برای مشاوره و خرید خانه  در دبی با ما تماس بگیرید.

پست های مرتبط

روش های اقامت ایرانیان در دبی
شرایط فروش خانه در امارات
املاک در امارات
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ