فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

اقامت در امارات

اقامت در امارات

اقامت در امارات

زندگی در دبی

از شرایطی که ایرانیان می توانند در دبی اقامت داشته باشند:

شرایط زیادی برای اقامت در دبی ارائه شده است که در قسمت قبلی نیز به یکی از این موارد پرداخته ایم و از جمله ان ها از طریق تحصیل می باشد ولی در ادامه می خواهیم به مواردی دیگری بپردازیم :

از طریق ازدواج با فرد ساکن امارات و یا می توان از طریق سرمایه گذاری نیز در دبی ویزای اقامت را دریافت کرد.

هر شخصی که از ایران قصد مهاجرت به این کشور را دارد می تواند مطابق با قوانین تعیین شده در دبی ، به دوبی مهاجرت کرده و ویزای اقامت در آن جا را دریافت کند.

اقامت در امارات

مزایای اقامت دبی برای ایرانیان

هر ایرانی می تواند با سرمایه گذاری درست و از پیش تعیین شده و به جا در دبی به سود های کلانی برسد و هم زمان می تواند اقامت دائم در دبی را نیز دریافت کند.

شما می توانید با اقامت در دبی هم سود خوبی را به دست آورده و هم از امکانات رفاهی بالا و همچنین از پرداخت مالیات و دیگر مواردی که حق یک شهروند مرفه می باشد برخوردار شوید.

دبی از شهر های پر آوازه و با شکوه در دنیا می باشد که افراد زیادی خواهان مهاجرت به آن جا می باشند ، همچنین افراد زیادی نیز سالانه برای مسافرت و گردش به دبی سفر می کنند چرا که یکی از بهترین مناطق گردشگری در جهان می باشد.

بهترین هتل های دبی

همان طور که می دانید کشور امارات متحده عربی شامل 7 ایالت می باشد که در این میان ما به معرفی شهر دبی می پردازیم ، البته دبی یکی از شهر های مهم جهان بوده که نیازی به معرفی ندارد و کمتر کسی شاید پیدا شود که نام دبی را نشنیده باشد.

دبی از طریق رودی که از وسط آن می گذرد به دو قسمت تقسیم شده و هر منطقه دارای ساختمان های با شکوه و مجلل مخصوص به خود را دارد.

برای مشاوره و خرید خانه در دبی با ما در ارتباط باشید.

پست های مرتبط

روش های گرفتن اقامت دبی
خرید آپارتمان در امارات دبی
خرید و فروش ملک در امارات
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ