فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

مناطق گردشگری در دبی

مناطق گردشگری در دبی

مناطق گردشگری در دبی

زمین صحرایی دبی

به طور کلی زمین صحرا نرم است اما در جاهایی ممکن است بخواهید در دره های سنگی و یا ماسه های بسیار نرم راه بروید. همچنین مقداری پیاده روی عمومی برای حرکت بر شنهای روان ممکن است لازم باشد.
موارد زیر برای صحرا نوردی توصیه می شود : تی شرت آستین کوتاه ، تی شرت ، شلوار پنبه ای سبک ، شلوار کوتاه ، کلاه آفتاب گیر ، ژاکت سبک وزن ، کفش پیاده روی سبک ، مربی، مواد خوراکی و نوشیدنی
شما باید وسایل زیر را به همراه داشته باشید: کوله پشتی، کیسه های کوچک ،دستمال برای تمیز کردن عینک، عینک آفتابی، راهنمای جهت، نوت بوك و مداد ، و ابزار شخصی.

مناطق گردشگری در دبی

موارد اختیاری : تلسکوپ و سه پایه ، دوربین عکاسی و فیلمبرداری، دوربین دوچشمی عینک یدکی و لوازم یدکی (در صورت از دست رفتن یا آسیب) آب و هوا و نور برای عکاسی از حیات وحش در امارات ایده آل است. محدودیت امنیتی کمی در دوبی وجود دارد، به جز در اطراف تاسیسات دولتی یا نظامی.

گرد و غبار و رطوبت به صورت یک مساله هستند و شما باید تجهیزات مورد نیاز برای محافظت دوربین از گرد و غبار را به همراه داشته باشید. شهر تفریحی هیلی یک پارك تفریحی با طیف گسترده ای از سرگرمی ها ؛ محل پیک نیک ، مناطق یخی ، باغ ها با چشم انداز زیبا، قطارهای کوچک، باغ وحش العین، و پنگوئن های کوچک آن و بزرگ ترین گله غزال های عربی و صحرای عین الفایدا در اطراف آن ساخته شده است که بهار بسیار گرمی دارد.

افراد زیادی برای خرید خانه در دبی نیاز به مشاوره دارند مشاور املاک داماک دبی آماده ارایه خدمات و مشاوره به شما مشتریانی که طالب خرید ملک و انواع آپارتمان در دبی را دارند، می باشند. با خرید خانه و آپارتمان بصورت اقساطی در دبی ویزای اقامت امارات دبی را بدست خواهید آورد.

جهت ارتباط با قسمت مشاوره برای خرید ملک در دبی کلیک کنید

پست های مرتبط

اقامت دائم در دبی
قیمت خرید آپارتمان در امارات
زندگی در امارات
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ