فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

روش های گرفتن اقامت دبی

روش های گرفتن اقامت دبی

روش های گرفتن اقامت دبی

امارات یکی از بهترین کشور های جهان می باشد که روش های گرفتن اقامت در دبی مناسب بوده و نرخ بیکاری در آن جا بسیار کمتر می باشد و در نتیجه سالانه افراد زیادی از سراسر جهان برای کار و اقامت به این کشور رجوع می کنند.

قابل ذکر می باشد که افراد می توانند از سایر کشور ها نیز در دبی مشغول به کار باشند و مجوز این کار نیز از سوی دولت تعیین شده است و با این کار نیز می شود در آن جا اقامت داشت. اقامت در دبی برای ایرانیان نیز بسیار مناسب می باشد.

در این کشور بر اساس شرایط و توانایی های فردی هر شخصی و همچنینی بر اساس سوابق تحصیلی ، کاری و غیره به افراد کار داده می شود و فرد می تواند با توجه به توانایی خود مشغول به کار شود. در امارات و در دبی بر اساس قوانین از قبل تعیین شده کارفرما در صورتی می تواند پیشنهاد کار را به اتباع خارجی بفرستد که هیچ فرد اماراتی توانایی انجام آن شغل و مهارت لازم را نداشته باشد.

روش های گرفتن اقامت دبی

اقامت در دبی از طریق تحصیل

امارات یکی از بهترین کشورهای پیشرفته در جهان می باشد که محصلین زیادی به آن جا رجوع میکنند تا بتوانند از خدمات تحصیل و رفاه در آن جا استفاده کرده و از آموزش عالی برخوردار شوند.

دانشجویانی که قصد تحصیل در کشور امارات را دارند می توانند از طریق اقامت تحصیلی ویزای اقامت در این کشور را به دست آورند ، پس از این که محصل در دانشگاه های دبی قبول شود و از طرف این کشور پذیرش گردد افراد می توانند اقامت کوتاه مدت و یا بلند مدت را دریافت کنند که البته نا گفته نماند که بیشتر اقامت های تحصیلی به مدت 12 ماه می باشد.

هزینه تحصیل در کشور امارات

هزینه تحصیل در کشور امارات نسبتا بالا می باشد و شما می توانید با کمک گرفتن از خدماتی که شرکت عزیزی و داماک در اختیار افراد قرار داده است بتوانید با هزینه مناسب تری در آن جا مشغول به تحصیل شوید و به راحتی در این کشور اقامت داشته باشید.

اقامت در دبی با ثبت شرکت

یکی از روشهای گرفتن اقامت در دبی ثبت شرکت می باشد که در سالهای اخیر این موضوع در دبی بسیار رایج شده است. شما می توانید با ثبت شرکت در دبی و پرداخت هزینه ای در امارات اقامت داشته بشید.

هزینه ثبت شرکت در دبی

هزینه ثبت شرکت در دبی به عوامل مختلفی وابسته است اما با حدود تقریبا 22000 درهم می توان این کار را انجام دارد. جهت ثبت شرکت در دبی می توانید با کارشناسان ما از طریق واتساپ شرایط خود را توضیح دهید تا بعد از بررسی وضعیت و شرایط جهت ثبت شرکت در دبی شما را راهنمایی کنیم.

اقامت در دبی از طریق خرید ملک در دبی

یکی از بهترین روشهای گرفتن اقامت در دبی ، خرید ملک در دبی می باشد که می توان با سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات کشور امارت به آن اقدام کرد.

به این نکته توجه کنید که جهت گرفتن اقامت در دبی از طریق خرید خانه و ملک ، مبلغ سرمایه گذاری باید حداقل 750 هزار درهم باشد پس به وعده شرکت ها یا افرادی که با خرید خانه با هر قیمتی ادعا می کنند برای شما مجوز اقامت را ثبت می کنند اطمینان نفرمایید.

برای مشاوره و خرید خانه در دبی با ما تماس بگیرید.

پست های مرتبط

خرید خانه در دبی
فروش ملک در دبی
فروشگاه های معروف در دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ