فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

روش های گرفتن اقامت دبی

روش های گرفتن اقامت دبی

روش های گرفتن اقامت دبی

اقامت در دبی از طریق کار

امارات یکی از بهترین کشور های جهان می باشد که نرخ بیکاری در آن جا بسیار کمتر بوده و در نتیجه سالانه افراد زیادی از سراسر جهان برای کار و اقامت  به این کشور رجوع می کنند.

قابل ذکر می باشد که افراد می توانند از سایر کشور ها نیز در دبی مشغول به کار باشند و مجوز این کار نیز از سوی دولت تعیین شده است و با این کار نیز می شود در آن جا اقامت داشت.

در این کشور بر اساس شرایط و توانایی های فردی هر شخصی و همچنینی بر اساس سوابق تحصیلی ، کاری و … به افراد کار داده می شود و فرد می تواند با توجه به توانایی خود مشغول به کار شود. در امارات و در دبی بر اساس قوانین از قبل تعیین شده کارفرما در صورتی می تواند پیشنهاد کار را به اتباع خارجی بفرستد که هیچ فرد اماراتی توانایی انجام آن شغل و مهارت لازم را نداشته باشد.

روش های گرفتن اقامت دبی

اقامت در دبی از طریق تحصیل

امارات یکی از بهترین کشورهای پیشرفته در جهان می باشد که محصلین زیادی به آن جا رجوع میکنند تا بتوانند از خدمات تحصیل و رفاه در آن جا استفاده کرده و از آموزش عالی برخوردار شوند.

دانشجویانی که قصد تحصیل در کشور امارات را دارند می توانند از طریق اقامت تحصیلی ویزای اقامت در این کشور را به دست آورند ، پس از این که محصل در دانشگاه های دبی قبول شود و از طرف این کشور پذیرش گردد افراد می توانند اقامت کوتاه مدت و یا بلند مدت را دریافت کنند که البته نا گفته نماند که بیشتر اقامت های تحصیلی به مدت 12 ماه می باشد.

هزینه تحصیل در کشور امارات نسبتا بالا می باشد و شما می توانید با کمک گرفتن از خدماتی که شرکت دانوب در اختیار افراد قرار داده است بتوانید با هزینه مناسب تری در آن جا مشغول به تحصیل شوید و به راحتی در این کشور اقامت داشته باشید.

برای مشاوره و خرید خانه  در دبی با ما تماس بگیرید.

پست های مرتبط

شرایط اقامت در دبی
شرایط فروش خانه در امارات
اطلاعات عمومی و زندگی در دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ