فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

ارزانترین خانه در دبی

ارزانترین خانه در دبی

ارزانترین خانه در دبی

ارزانترین خانه در دبی

بیشتر افرادی که مایل به خرید خانه در کشورهای خارجی از جمله دبی هستند، تصور می کنند که قیمت خانه در دبی خیلی گران می باشد.

در این قسمت به بررسی قیمت ارزانترین خانه ها در دبی می پردازیم.

شاید در گذشته قیمت خانه ها در دبی بسیار بالا بود اما امروزه در مقایسه با کشورهای دیگر بازار املاک دبی قیمت پایینتری را ارایه می دهد.

از بهترین راه ها برای گرفتن اقامت و سرمایه گذاری در دبی خرید خانه در دبی می باشد در ادامه به معرفی مناطقی که آپارتمان و خانه های ارزانتری به نسبت دیگر مناطق دبی وجود دارد، می پردازیم.

الفورجان

در حال حاضر و در بین پروژه های ساخته شده، منطقه ای که ارزانترین خانه در دبی را دارد در فورجان دبی می باشد.

الفورجان (که به سادگی فورجان (Furjan) نامیده می شود) یک منطقه مسکونی پرجنب و جوش و محبوب در دبی است که توسط توسعه دهنده استاد نخیل اداره می شود.

با هدف ایجاد یک جامعه ویلایی دوستانه، فورجان بین جاده شیخ زاید و جاده شیخ محمد بن زاید واقع شده است.

ارزانترین خانه در دبی در این منطقه مربوط به سویت ها و یا همان استدیو ها می باشد که متراژ کوچکی داشته و مناسب افراد مجرد و یا کم جمعیت می باشد.

این واحدها هم اکنون توسط شرکت عزیزی دبی که یکی از به نام ترین و بهترین شرکت های املاکی دبی می باشد، به فروش می رشد.

 ارزانترین خانه در دبی

حداقل قیمت خانه در دبی

حداقل قیمت سویت و خانه در فورجان دبی برابر 440 هزار درهم می باشد که بسیار لوکس و تمیز بوده و داخل آن ها دارای چیدمان و مبلمان می باشد.

این سویت ها و آپارتمان ها علاوه بر موقعیت مکانی مناسبی که دارند، همچنین دارای امکانات رفاهی و تفریحی در داخل محوطه خود هستند، از جمله باشگاه ورزشی، باغ های محوطه و پارکینگ و استخر و غیره.

خرید خانه در دبی

اگر قصد خرید خانه در دبی دارید و می خواهید از امکانات رفاهی و منطقه و قیمت پروژه ها در دبی بیشتر اطلاعات کسب کنید و بیشتر با ارزانترین خانه در دبی آشنا شوید، می توانید با کارشناسان ما مشاوره رایگان انجام دهید.

برای خرید خانه در دبی با ما تماس حاصل فرمایید.

پست های مرتبط

اقامت در امارات
خرید خانه در دبی
مزایای خرید ملک در امارات
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ