فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

مزایای سرمایه گذاری در دبی

مزایای سرمایه گذاری در دبی

مزایای سرمایه گذاری در دبی

ویژگی های ویزای اقامت دبی

در این مقاله در مورد مزایای سرمایه گذاری و خرید ملک در دبی توضیحاتی را ارایه خواهیم داد.قابل ذکر می باشد که گرفتن ویزای اقامت از طریق خرید ملک در دبی دارای شرایط و قوانین خاص خود می باشد که می توان به این موضوع اشاره کرد که ویزای توریستی برای مدت 3 سال صادر می گردد که پس از اتمام مدت زمان تعیین شده از اعتبار ویزا می توان به تعداد دفعات نا محدود اعتبار آن را تمدید کرد.

همچنین می توانید بدین روش که با خرید ملک ویزای اقامت را دریافت می کنید ، برای خانواده خود و فرزندان زیر 18 سال خود نیز در دبی ویزای اقامت را دریافت کنید.

نمایندگی رسمی شرکت دانوب در ایران به شما در این زمینه کمک خواهد کرد تا بتوانید به سادگی در امارات ویزای اقامت را دریافت کنید و هیچ گونه نگرانی را در این زمینه نداشته باشید.

مزایای خرید ملک در دبی

دولت دبی با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی کشور خود و رونق بخشیدن به اقتصاد مملکتش ، به اتباع خارجی این امکان را فراهم ساخته است ، تا افراد کشور های دیگر و از جمله ایران بتواند با خرید ملک در دبی سرمایه گذاری مطمئن و پر سودی را کنند.

دولت دبی برای افرادی که مالک حقیقی املاک هستند شرایط اخذ ویزا را برای مالک و همراهان وی تسهیل نموده است ، از این طریق اشخاص می توانند به سادگی در دبی اقامت داشته باشند.

مزایای سرمایه گذاری در دبی

دریافت اقامت دبی با خرید ملک

اشخاص می توانند با خرید ملک در دبی یا دیگر شهر های امارات به ارزش بیش از یک میلیون درهم ، می توانید اقامت دبی با خرید ملک را بدست آورید ، قابل ذکر می باشد که در این شرایط مدت اعتبار این ویزا به مدت 2 سال می باشد و در این بازه زمانی نمی توانید به فعالیت تجاری بپردازید ولی پس از گذشت این مدت میتوانید برای دریافت اقامت دائم امارات متحده عربی اقدام کنید و سپس به فعالیت تجاری و اقتصادی در این شهر بپردازید.

یکی از بهترین روش های پیشنهاد شده از سوی شرکت ما ، همین روش اخذ اقامت دبی از طریق خرید ملک می باشد که باید اطلاعات کافی را در این زمینه داشته باشید در همین راستا شرکت داماک و عزیزی به شما کمک خواهد کرد که با مشاوره گرفتن از افراد با تجربه این شرکت اطلاعاتی را در این زمینه داشته باشید و سپس اقدام به گرفتن ویزا اقامت در دبی کنید.

برای مشاوره و خرید خانه  در دبی با ما تماس بگیرید.

پست های مرتبط

شرایط اقامت در امارات
قیمت مسکن در قسمت های مختلف دبی
معرفی شهر دبی و خرید آپارتمان به صورت اقساطی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ