فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

اقامت در دبی و امارات

اقامت در دبی و امارات

اقامت در دبی و امارات

اقامت در دبی از طریق سرمایه گذاری

یکی دیگر از روش هایی که فرد می تواند در دبی اقامت داشته باشد روش سرمایه گذاری است و این روش یکی از بهترین روش ها می باشد چرا که فرد می تواند با سرمایه گذاری در این کشور هم سود خوبی را به دست آورد و هم ویزای اقامت در این کشور را دریافت کند.

دبی یکی از بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری می باشد و دارای آپارتمان ها و ملک های با شکوهی است و در منطقه بین المللی شناخته شده می باشد.

با توجه به زیر ساخت های پیشرفته و اقتصاد آزاد و ارتباطات و فناوری های قوی و وجود منابع طبیعی زیاد مانند نفت و گاز این کشور را به بستری مطلوب مبدل کرده است ، پس شما می توانید با آرامش خاطر بالا در امارات سرمایه گذاری کرده و سود های کلانی را به دست آورید و در عین حال نیز به سادگی ویزای اقامت را دریافت کنید.

اقامت در دبی و امارات

اقامت در دبی از طریق ازدواج

یکی دیگر از این روش ها ازدواج با فردی که ساکن دبی می باشد ، بوده ، ولی شرایطی نیز برای این کار موجود می باشد و همان طور که می دانید قوانین هر کشوری متفاوت بوده و در دبی نیز با توجه به قوانین ارائه شده افراد می توانند در آن جا اقامت داشته باشند. برای مثال مردی که ساکن امارات می باشد می تواند با فرد دارای تابعیت کشور دیگر ازدواج کرده و پس از گذشت 3 سال از زندگی مشترک و واقعی آن ها به آن زن اقامت و تابعیت داده خواهد شد.

برای مشاوره و خرید خانه در دبی با ما تماس بگیرید.

پست های مرتبط

روشهای گرفتن اقامت در دبی
قیمت املاک در امارات
خرید آپارتمان در امارات دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ