فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

خرید سویت در قبرس

خرید سویت در قبرس

خرید سویت در قبرس

سویت ارزان در قبرس

مجتمعهای زیادی در قبرس هم اکنون وجود دارد که در حال ساخت بوده و یا کامل شده اند که شامل آپارتمانهای سویت یا همان استدیو، تک خواب و دو خواب و بالاتر می باشد.

در بین خریداران ملک و سرمایه گذاران در این کشور، خرید سویت در قبرس به علت قیمت مناسب آن رواج کمی ندارد.

هر فردی که قصد مهاجرت و اقامت در قبرس را دارد، با توجه به بودجه و تعداد افراد خانواده واحد مناسب خود را خریده و ساکن می شود.

امکانات سویت در قبرس

یکی از این واحدها سویت یا همان استدیو می باشد که متراژ کوچکی دارند و افراد مجرد و یا کم جمعیت تمایل به خرید سویت در قبرس دارند.

این سویتها در قبرس قیمت پایینی دارند و برای افرادی که بودجه ی کمی دارند گزینه ی مناسبی جهت خرید ملک در قبرس می باشد از طرفی این سویتها تازه و شیک می باشند و نمای زیبایی داشته و امکانات زیادی در مجموعه مسکونی خود دارند مانند استخر های اینفینیتی و یا المپیک در محوطه یا پشت بام، پارک بازی کودکان، رستوران و کافه و یا مغازه.

این مجتمعها امکان خرید سویت در قبرس را به صورت اقساطی هم برای خریدار گذاشته اند و در نتیجه به راحتی می توان در قبرس خانه و سویتی با توجه به درامد خود خریداری کنید.

خرید سویت در قبرس

خرید سویت در قبرس در کدام مناطق بیشتر رواج دارد؟

مناطقی که برای خرید سویت در قبرس شمالی به صورت نقد و اقساط وجود دارد، در سواحل غربی این کشور بیشتر رواج دارد و نکته جالب این آپارتمانها و سویت در قبرس این است که نزدیک منطقه های ساحلی می باشند و چشم انداز زیبایی دارند و افرادی که دنبال خرید سویت در قبرس به خاطر قیمت پایین آن هستند و میخواهند تعطیلات خود را در آن بگذرانند و از تفریحات ساحلی استفاده کنند، بهترین انتخاب همین خرید سویت در قبرس می باشد.

خرید سویت در قبرس مناسب چه افرادی است؟

همچنین برای افرادی قصد ادامه تحصیل در قبرس دارند خرید سویت در قبرس برای آنها مناسب می باشد زیرا اکثر دانشگاه های بین المللی و مراکز آموزشی آمریکایی و اروپایی در قسمت سواحل غربی می باشند و از نقطه نظر نزدیکی ومسافت کم برای این افراد مناسب می باشد.

فاصله مجتمعهای سویت در قبرس با مناطق مهم

  • فرودگاه تقریبا 40 min
  • بیمارستان 5 min
  • زمین گلف  3 min
  • پیست اسکی 50 min

خرید سویت در قبرس به صورت اقساطی چگونه می باشد؟

با پیش پرداخت 40 درصد از قیمت در ابتدا می توان اقدام به خرید سویت در قبرس کرده و سپس الباقی هزینه را به صورت اقساطی به مدت ده سال و با وام های بلند مدت خریداری کنید.

قیمت سویت در قبرس با توجه به منطقه و اندازه آن متفاوت بوده و به دلیل گوناگونی پروژه ها و نیز به علت ثابت نبودن قیمت ارز، نرخ ثابتی ندارد جهت اطلاع از قیمت فروش سویت در قبرس و مشاوره جهت خرید سویت در قبرس با ما از طریق واتساپ در ارتباط باشید.

برای خرید خانه در قبرس شمالی از طریق واتساپ پیام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ