فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

خرید خانه در قبرس

خرید خانه در قبرس

خرید خانه در قبرس

خرید خانه در قبرس بدون واسطه

قبرس در زیر سواحل کشور ترکیه قرار داشته و از دیرباز محلی برای تاجران و ملاقات با هم بوده است، جزیره ای کوچک که اگر بگوییم قطعه ای از بهشت اغراق نکرده ایم.

خرید خانه در قبرس و یا خرید آپارتمان در قبرس یکی از راه های سرمایه گذاری در قبرس شمالی می باشد که این روزها بین ایرانیان رواج بالایی دارد.

تابستانهایی طولانی و گرم داشته اما زمستانهایی معتدل و دارای سواحل بکر و زیبا می باشد.

اقتصاد قبرس شمالی

قبرس شمالی یک کشور کوچکی به حساب می آید اما از نظر اقتصادی وضعیت رو به رشدی دارد به طوری که هر سال حدود 12 درصد رشد در قیمت بازار املاک نشان داده شده است و این روند رو به رشد هم سالیانه با توجه به سیاستهای دولت و همچنین ورود مهاجران سرمایه گذار به قبرس شمالی ادامه خواهد داشت.

خرید خانه در قبرس

روند خرید خانه در قبرس شمالی

خرید خانه در قبرس روند سختی ندارد و کسانی که قصد مهاجرت و اقامت در قبرس را دارند باید بعد از خرید خانه در قبرس، مدارک مربوطه را با نمایندگان ما به اداره ی مالیات برده و بعد از ثبت ملک به نام خریدار اقدام به اخذ مجوز برای اقامت در قبرس بکنند.

صدور جواز اقامت قبرس شمالی

برای صدور جواز اقامت قبرس شمالی و باطل نشدن آن برخلاف بعضی از کشورها نیاز به اقامت طولانی مدت در آن نیست و خریدار می تواند بعد از خرید خانه در قبرس و اخذ اقامت از قبرس برود و هر زمان که خواست از آن خارج شده و یا برگردد و یا ملک خود را به اجاره دهد.

بنابراین ایرانی های زیادی فقط برای سرمایه گذاری و سود کردن اقدام به خرید خانه در قبرس کرده و بعد از آن ملک شان را اجاره می دهند که این خود روشی برای بازگشت سرمایه یخریداری که در قبرس شمالی اقدام به خرید خانه کرده است، می باشد که بسیار این کار در بین ایرانیان رواج دارد.

اگر قصد خرید خانه در قبرس را دارید و می خواهید سرمایه گذاری در این کشور انجام دهید و نیاز به مشاوره دارید با ما از طریق واتساپ درخواست خود را اعلام کنید تا بعد از بررسی شرایطتان، شما را جهت مشاوره به کارشناس مربوطه جهت راهنمایی و مشاوره معرفی کنیم.

برای خرید خانه در قبرس شمالی از طریق واتساپ پیام دهید.

پست های مرتبط

خرید خانه ارزان در قبرس
خرید خانه در قبرس قیمت و اخذ اقامت قبرس شمالی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ