فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

رانندگی در جاده جبل هافیت

رانندگی در جاده جبل هافیت

رانندگی در جاده جبل هافیت

جاده جبل هافیت در دبی

بلندترین کوه امارات که مناظر زیبایی از صحراها و کویرهای اطراف را می توان دید، بسیار جذاب است. تعدادی از اپراتورهای محلی تور فرصت بازدید از روستای بدوین در خارج از دبی را نیز ارائه می کنند، که تجربه زندگی در صحرای سنتی را ارائه می کند و درس هایی از شتر سواری نیز ارائه می کند.
نزدیک به 400 گونه از پرندگان در شهر دیده شده است که به این ترتیب دبی دسته وسیعی از بازدید کنندگان از پرندگان را جذب کرده است . تورهای اختصاصی تماشای پرندگان یک روزه تا 2 روزه و یک هفته ای و 2 هفته ای وجود دارند که طیف وسیعی از مناظر، از پارك ها و باشگاههای گلف و صحرا ، کوه و کریک را در بر می گیرند.

رانندگی در جاده جبل هافیت

حتی روستای باستانی است که با یک ساعت رانندگی از دبی می توان به آن رسید. قلعه باستانی روستای حتی ، هتل برج تنها هتل نزدیک به کوه دوبی است. رانندگی به اندازه مقصد جذاب خواهد بود و بازدیدکنندگان را از طریق تپه های ماسه ای و شنی و کوه های متنوع رنگی به مقصد می رسانند. تورها قلعه قدیمی بازسازی شده را نیز در برنامه خود دارند و قبیله ای از صحرای حتی با گیاهان سبز شاداب و حیات وحش متنوعش نیز مورد بازبینی تورها قرار می گیرد. روستا ، که بیش از 200 سال قدمت دارد و مسجد جوما که در میان باغ خرما مخفی شده است، جاذبه های توریستی دیگر آن هستند.

افراد زیادی برای خرید ملک در دبی نیاز به مشاوره دارند مشاور املاک داماک دبی آماده ارایه خدمات و مشاوره به شما مشتریانی که طالب خرید ملک و انواع آپارتمان وخانه در دبی را دارند، می باشد. با خرید خانه و آپارتمان بصورت اقساطی در دبی ویزای اقامت امارات دبی را بدست خواهید آورد.

جهت ارتباط با قسمت مشاوره برای خرید ملک در دبی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

پست های مرتبط

خرید خانه و آپارتمان در دبی و قیمت
خرید آپارتمان در امارات دبی
سفرهای تفریحی به کوه و کویر در دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ