فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

ورزش در دبی

ورزش در دبی

ورزش در دبی

دبی اسپرت (پایتخت ورزش خاور میانه)

در فاصله تنها 3 دهه ، دبی به عنوان پایتخت بی رقیب ورزشی خاورمیانه ظهور کرد. در میان وقایع متعدد سطح بالا که در امارات برگزار شد، مسابقات گلف کلاسیک صحرایی UIM ، PGA مسابقات رده اول قهرمانی جهان قایق موتوری، مسابقات تنیس آزاد دوبی ، ATP مسابقات راگبی 7 نفره دوبی و مسابقات جهانی اسب دوانی دبی را می توان نام برد.
این رویدادهای ورزشی کمک کرد که دبی در معرض دید رسانه های سراسر جهان قرار بگیرد و اداره گردشگری و بازرگانی دبی (DTCM) با موفقیت توانست بر این رویدادها سرمایه گذاری کند و آگاهی بین المللی را نسبت به محیط تجاری و صنایع ایمن دبی به جهان معرفی کند .

ورزش در دبی
اما چه چیزی به این موفقیت کمک کرد؟ تجهیزات رده اول ورزشی دبی و آفتاب سالانه آنرا تبدیل به فضایی ایده آل برای تطیلات کامل تبدیل کرد. تنوع ورزش هایی که می توان در دبی آنها را اجرا کرد بالا بوده از ماهیگیری در اعماق آب تا اسکی روی برف و گلف و اسکی به این موفقیت کمک بیشتری کرد.
با این حال ، دبی تنها برای ورزشکاران فعال نیست. دبی مکانی عالی برای طرفداران ورزش برای تماشای مسابقات رده اول و تحسین مهارت های برخی از شخصیت های برجسته و ستاره ها در طیف گسترده ای از ورزش های مختلف است.
دبی به خوبی به عنوان پیشگام گلف در خاور میانه شناخته شده است. باشگاه گلف امارات در جهان به عنوان محل برگزاری مسابقات کلاسیک کویر شناخته شده است که رویدادی بزرگ در تور PGA اروپاست.

افراد زیادی برای خرید ملک در دبی نیاز به مشاوره دارند مشاور املاک داماک دبی آماده ارایه خدمات و مشاوره به شما مشتریانی که طالب خرید ملک و انواع آپارتمان و خانه در دبی را دارند، می باشد. با خرید خانه و آپارتمان بصورت اقساطی در دبی امتیاز ویزای اقامت امارات دبی را بدست خواهید آورد.

جهت ارتباط با قسمت مشاوره برای خرید ملک در دبی کلیک کنید

پست های مرتبط

املاک در امارات
شرایط اقامت در امارات
مراکز تفریحی و خرید دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ