فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

نمایشگاه های بین المللی دبی

نمایشگاه های بین المللی دبی

نمایشگاه های بین المللی دبی

جشنواره خرید دبی

معمولا ماه ژانویه ماه خرید و حراجی در دبی است. در این ایام معمولا در مراکز خرید و خیابان ها مراسم و نمایش های تفریحی گروهی و آتش بازی و= کنسرت های زیبا در سطح شهر برپاست.

جشنواره فیلم های بین المللی دبی

این جشنواره اولین بار در سپتامبر 2004 برگزار شد و هر ساله ادامه یافته است در این فستیوال هر ساله شرکت کننده های زیادی از سراسر جهان فیلم های خود را به نمایش می گذارند. محل برگزاری آن هم در مدینه جمیرا است.

جشنواره هنری دبی

این جشنواره هر ساله در ماه مارس برگزار می شود و گالری های زیادی از سراسر جهان در آن شرکت می کنند. این جشنواره بزرگ ترین جشنواره هنری در خاور میانه است و در (مدینه آرمو) برگزار می گردد.

فستیوال سالانه جاز دبی

در این فستیوال 2 روزه گروه های موسیقی از سراسر جهان برای بینندگان انواع و اقسام سبک های موسیقی از سراسر دنیا را به نمایش می گذارند و هر ساله در امفی تاتر شهر رسانه ای دبی (مدیا سیتی) برگزار می گردد.

فستیوال سیتی اسکپ

نمایشگاه های بین المللی دبی

این نمایشگاه سالانه برای اشنایی و تبادل تکنولوژی میان طراحان و معماران در بخش ساخت و ساز برگزار می گردد. ججیتکس جیتکس برای مردم دنیا نامی آشناست. این نمایشگاه هر ساله در دبی و در محل نمایشگاه های بین المللی ( ترید سنتر ) برگزار می گردد و بزرگترین نمایشگاه عرضه محصولات جدید و ارایه تکنولوژی های برتر دنیا در زمینه آی تی و کامپیوتر و نرم افزارو صنعت و فناوری روز دنیا می باشد.

نمایشگاه عروس

این نمایشگاه جذاب سالانه کلیه خدمات و فناوری جدید در عرصه مراسم عروسی و عروس را ارایه می کند و شرکت کننده های زیادی در آن حضور دارند.

 آیا می دانید با سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید ملک در دبی می توانید امتیاز اقامت در دبی را بدست آورید

آیا از خرید خانه بصورت اقساطی در دبی اطلاع دارید

جهت درخواست مشاوره در زمینه خرید آپارتمان و خانه و زمین در دبی با ما در ارتباط باشید

پست های مرتبط

تنیس و گلف در دبی
قیمت مسکن در قسمت های مختلف دبی
خرید ملک در دبی داماک و عزیزی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ