فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

مراکز خرید دبی

مراکز خرید دبی

مراکز خرید دبی

مرکز خرید اژدها

این مرکز خرید شامل : نمایشگاه ها ، مراکز خرید و رستورانها است که 4000 شرکت فعال در زمینه محصولات چینی در آن مشغول به کار هستند. این مرکز خرید به چندین بخش بازرگانی و خدماتی و اداری تقسیم شده است .جاذبه اصلی آن معماری نادر آن است 150000مترمربع در آن طرف مرکز خرید به بخش اول پروژه بین المللی نخل اختصاص دارد.

مراکز خرید دبی

مرکز خرید فستیوال واترفرانت سنتر (WATERFRONT CENTRE)

فستیوال واترفرانت سنتر یک مرکز خرده فروشی مجلل، مجموعه بینظیری از رستورانها و کافه ها و یک تجربه تفریحی باشکوه را در داخل یک شاهکار معماری گرد هم می آورد. فستیوال واترفرانت سنتر ترکیبی برجسته از مد بین المللی و منطقه ای و انواع خرده فروشان سطح بالا را همراه با جذابیت بازار قدیمی ترید روتز و بازار طلای دبی و بزرگترین غذا خوری سرباز در خاورمیانه عرضه میکند. فستیوال واترفرانت سنتر یک تجربه سطح بالای کامل برای سلیقه بین المللی میهمان ارائه میدهد. فستیوال با چشماندازهای خود مشرف بر تفرجگاه ساحلی فستیوال و دبی کریک، اینترکنتیننتال فستیوال سیتی دبی، فستیوال سیتی کرون پلازا دبی و ایونت سنتر را به فستیوال سنتر مرتبط میسازد و تا فستیوال سنتر هتل چهار فصل دبی امتداد خواهد یافت. دو منطقه متمایز فستیوال سنتر، یعنی فستیوال واترفرانت سنتر و فستیوال پاور سنتر در دست تکمیل که بر یک آب نمای زیبا مشرف هستند، شامل بیش از 600فروشگاه از جمله 25 فروشگاه مهم، بیش از 100 رستوران، کافه و اغذیه فروشی، یک مجتمع سینمایی 12پرده ای، یک مرکز بولینگ و یک مرکز تفریحی وسیع و پارکینگ با ظرفیت 13000 اتومبیل خواهند بود .

افراد زیادی برای خرید ملک در دبی نیاز به مشاوره دارند مشاور املاک داماک دبی آماده ارایه خدمات و مشاوره به شما مشتریانی که طالب خرید ملک و انواع آپارتمان وخانه در دبی را دارند، می باشد. با خرید خانه و آپارتمان بصورت اقساطی در دبی ویزای اقامت امارات دبی را بدست خواهید آورد.

جهت ارتباط با قسمت مشاوره برای خرید ملک در دبی کلیک کنید

پست های مرتبط

تنیس و گلف در دبی
روش های گرفتن اقامت دبی
مراکز مهم خرید در امارات 
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ