فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

فروشگاه های معروف در دبی

فروشگاه های معروف در دبی

فروشگاه های معروف در دبی

مرکاتو

مرکز خرید مرکاتو به سبک رنسانس است و دارای یک سینمای چندگانه با هفت پرده نمایش و بیش از 90 فروشگاه است. این مرکز دارای بیش از 90 فروشگاه و چندین غذاخوری و کافی شاپ می باشد. شعبه ای از سوپرمارکت بزرگ “اسپینیز” نیز در این مرکز قرار دارد. 7 سالن سینما “سنچری سینما” نیز از بخش های دیگر این مرکز می باشند .

حمرین سنتر (Hamarain)

حمرین سنتر واقع در دیره یک مرکز خرید معروف برای میهمانان به شمار می آید و در حدود 80 فروشگاه، چندین رستوران و پارکینگ با ظرفیت 800 اتومبیل را ارائه میدهد.

فروشگاه های معروف در دبی

ایکاء IKEA

ایکاء بزرگترین فروشگاه مبلمان و اثاثیه منزل است. فروشگاه جدید ایکاء چهار برابر بزرگتر از فروشگاه قدیمی آن است که در فستیوال سیتی دبی هموار گردد. در مارس IKEA ،2001یک فروشگاه جدید در مارینا مال، ابوظبی باز کرد. مارینا مال بر ابوظبی مارینا برتری دارد و یکی از معتبرترین مراکز خرید در ابوظبی به شمار می آید.

لامسی پلازا

لامسی پلازا، مرکز خرید خانوادگی ممتاز دبی بیش از 150مارك برجسته خرده فروشی محلی، منطقهای و بینالمللی را درخود جای میدهد.لامسی پلازا به عنوان یک مرکز خرید خرده فروشی آزاد، ترکیبی از مارکها را ارائه میدهد که نیازهای کل خانواده را برطرف میسازند. برخی از مارکهای مشهور لامسی پلازا عبارتند از داماس، پاریس گالری، ناین وست، باسینی، نیومی و مادرکیر. خرید در لامسی پلازا ارزش زیادی را برای پول شما قائل میشود. لامسی مکانی کامل و مناسب برای آوردن کودکان است.

بچه ها را میتوان تحت نظارت و مراقبت کارکنان فوقالعاده لایقی قرار داد که در لو لو الدوگنگ، یکی از امنترین و تمیزترین مراکز بازی و اکتشاف کودکان در دبی، آموزش دیدهاند. این مرکز خرید همچنین با جای دادن ابرفروشگاه المایا، فروش محدوده وسیعی از کالاها و انواع غذا با قیمتهای فوقالعاده جالب در خود، لامسی پلازا را به یک مقصد تک توقفی تبدیل میسازد که در آن، مشتریان میتوانند به همه چیز دسترسی داشته باشند جذابیتهای ویژه مانند ایر مایلز و ریدیو لامسی، خرید در لامسی را به یک تجربه بی همتا و رضایت بخش تبدیل میکنند. لامسی پلازا تنها مرکز خرید در دبی است که در آن، خریداران به ازای هر درهم خرج شده در هر یک از خرده فروشیها یک ایر مایل دریافت میکنند و برای آنها شانس جمع آوری هزاران ایر مایلز وجود دارد تا در ازای آنها، جوایز شگفت آوری اهدا شود. ریدیو لامسی اطلاعات مربوط به زمان واقعی خریدهای ارزان، حراجها و تخفیفها را همراه با موسیقی در اختیار خریداران قرار میدهد و آنها را سرگرم مینماید. جدا از خرید، بازدیدکنندگان همچنین میتوانند فود کورت لامسی پلازا را که یکی از کاملترین فود کورتهای امارات متحده عربی است، امتحان نمایند .این فود کورت بیش از 17 خوراك مختلف را در محوطهای که میتواند تا 700نفر را همزمان در خود جای دهد، عرضه میکند. فود کورت در لامسی پلازا ذائقه تمامی افراد را در یک لقمه یا یک غذای تفریحی تأمین مینماید .

KFC، Baskin Robbins ،Thai Express ،McDonalds ،Wangs Kitchen ،Indian Snacks ،Pizza Hut و بیشتر نمودار جمعیتی چند فرهنگی خریدار امارات متحده عربی را تهیه میکنند. لامسی پلازا در 17مارس 1997 توسط اعلیحضرت شیخ احمد بن سعید آل مکتوم افتتاح شد و در مرکز شهر واقع است و با هدف تأمین نیازهای گوناگون مشتریان “زیر یک سقف” است.

 آیا می دانید با سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید ملک در دبی می توانید امتیاز اقامت در دبی را بدست آورید

آیا از خرید خانه بصورت اقساطی در دبی اطلاع دارید

جهت درخواست مشاوره در زمینه خرید آپارتمان و خانه و زمین در دبی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

پست های مرتبط

نمایشگاه های بین المللی دبی
آیا خرید خانه در دبی برای افراد خارجی امکان پذیر است؟
خرید ملک در دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ