فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

مراکز خرید و بازارهای دبی

مراکز خرید و بازارهای دبی

مراکز خرید و بازارهای دبی

بازار پارچه

در این بازار از کتان تا ابریشم ، پارچه های ابریشمی تا ساری های زیبای هندی ، پارچه های توری ، قیطان و … همه در این بازار یافت می شود . در این جا می توانید هر نوع پارچه ای را با هر نوع سلیقه ای پیدا کنید .
آدرس : بردبی _ خیابان الفهدی

شهر طلا

در این بازار عنواع طلا با اشکال و عیار های متفاوت یافت می شود . صورتی ،سفید ، زرد و حتی بنفش . تعداد زیادی مغازه در آن جا وجود دارد که نقره جات ، سنگهای بدل الماس و پلاتنیوم می فروشند. نرخ طلا در این بازارچه کمترین در دنیا است و براساس دست ساز و ماشین ساز بودن نرخ گذاری شده اند .

مراکز خرید و بازارهای دبی

(Mall of the Emirates ) مال امارات

این مرکز خرید دارای دو طبقه است. از مهمترین و برجسته ترین مشخصات آن پسیت اسکی سرپوشیده آن است. فضایی که خریداران می توانند وسایل خود را کنار گذاشته و با چوب اسکی ، لوژ ، اسنوبرد تفریح نمایند. از دیگر تفریحات آن یک پارك سرپوشیده با ترن هوایی ، بازیهای ویدیویی ، شبیه ساز سواری ، آمفی تاتر ، مرکز هنری وسالن سینما 14پرده ای است .این مرکز شامل 2 هتل ، 500 صندلی تاتر ، 2 مسجد ، 400 مرکز خرید و 70 رستوران است .معروف ترین مارك ها در این مرکز خرید به دور هم جمع شده اند که شامل : دبنهامز ، هاروی نیکول ، کارفو ، ویرجین،مگااستور ، Megastore ، زارا، دینهام Burberry ، بربری Ralph Lauren ،رالف لورنDKNY ، Dolce and Gabbana ، دلچگابانا Guess ، H&M ، Pepe تامی ، پپ جین و هاروی نیکلز و … است.

 آیا می دانید با سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید ملک در دبی می توانید امتیاز اقامت در دبی را بدست آورید

آیا از خرید خانه بصورت اقساطی در دبی اطلاع دارید

جهت درخواست مشاوره در زمینه خرید آپارتمان و خانه و زمین در دبی با ما در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

پست های مرتبط

سرمایه گذاری در دبی
خرید سویت در امارات دبی
قیمت املاک در دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ