فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

شارجه دبی

شارجه دبی

شارجه دبی

معرفی برخی از مناطق گردشگری شارجه

شارجه دارای جاذبه های فراوان برای گذران تعطیلات است، از جمله موزه ها، بازاراهای سنتی، مراکز خرید مدرن، هتل های لوکس و امکانات تفریحی متنوع.

الغصب

یکی از مهمترین مناطق گردشگری شارجه می باشدکه تنوع بالایی از امکانات تفریحی و سرگرم کننده درجه یک و مدرن را که دارای ارزش های سنتی عربی است ، ارائه می نماید.

شارجه دبی

چشم امارات

سفر به شارجه بدون سوار شدن به این چرخ و فلک عظیم ناقص است! این چرخ و فلک عظیم نمایشی هوایی از کرنش شارجه ، تالاب و همچنین افق دبی را به نمایش می گذارد . چرخ فلک شارجه دارای 42 کابین است که در ارتفاع 60 متری از سطح زمین قرار دارد و می تواند 336 مسافر را سوار کند.

مرکز حیات وحش عربی

حدوداً در 26 کیلومتری از مرکز شارجه و در کنار فرودگاه بین المللی، مرکز حیات وحش عربی قرار گرفته است . در این مرکز انواع گوناگونی از حیوانات در محل امن، بزرگ و طبیعی نگهداری می گردد.

بازارها

بازارهای بسیاری در شارجه واقع شده است که از آن جمله می توان به بازارهای موجود در پشت جاده معروف کرنش اشاره نمود. بازارهای آبی، بازار آل ارساف، بازارچه ایرانی و آل مجاراسوك. تور بازار فرصت بسیار خوبی برای مطالعه فرهنگ قومی از بازار عربستان ارائه می دهد.

بازار آبی

بازار آبی بزرگترین و یکی از مهمترین بازارها در شارجه می باشد و با 2 بخش و حدود 600 مغازه در منطقه خالد مرداب واقع گردیده است . بخش اول در طبقه همکف میزبان مغازه های طلافروشی می باشد. بخش دیگر که در طبقه فوقانی واقع گردیده، شامل مغازه های لوازم الکترونیکی ، هدایا، لباس، لوازم آرایشی، عطر و غیره می باشد.

 آیا می دانید با سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید ملک در دبی می توانید امتیاز اقامت در دبی را بدست آورید

آیا از خرید خانه بصورت اقساطی در دبی اطلاع دارید

جهت درخواست مشاوره در زمینه خرید آپارتمان و خانه و زمین در دبی با ما در ارتباط باشید

پست های مرتبط

فضای ورزشی دوبی
خرید اپارتمان در دبی
قیمت فروش آپارتمان در دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ