فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

املاک در امارات

املاک در امارات

املاک در امارات

خرید آپارتمان در امارات

با توجه به این که امروزه همانند کشور های دیگر نیز ایرانیان اقدام به خرید مسکن در کشور های دیگر به جز کشور اقامت خود میکنند ، موجب شده است که رونق اقتصادی زیادی از این بابت هم برای خود خریدار رخ دهد و هم کشور های فروشنده نیز سود خوبی را کسب کنند.

خرید آپارتمان در دبی 

یکی از شهر هایی که ایرانیان مشتاق به خرید آپارتمان در آن جا هستند دبی می باشد ، چرا که یکی از بهترین شهرهای امارات عربی به شمار می اید و هر ساله گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به سمت خود جذب می کند.

دبی یکی از هفت امارت شیخ نشین عربی می باشد که مورد توجه بیشتری قرار گرفته است و حدودا از 35 سال قبل شهرت بالایی را پیدا کرده است ، این شهر از سایر شهر های امارات متحده عربی متمایز می باشد و مکان های گردشگری و دیدنی زیادی را به خود اختصاص داده است.

املاک در امارات

خرید آپارتمان متراژ مناسب در دبی

قابل ذکر می باشد هر شخصی که به دنبال خرید مسکن و آپارتمان در دبی می باشد به متراژ خرید آپارتمان توجه زیادی را می کند و با در نظر گرفتن متراژ بالا و قیمت مناسب سعی در خرید آپارتمان لوکس و خاصی می باشد.

البته می توان به این مورد اشاره کرد که به طور میانگین متراژ این واحد ها حدود 70 تا 150 متر می باشد .

نرخ فروش سوئیت در دبی

همان طور که می دانید هر چه متراژ این واحد ها بیشتر باشد ، آپارتمان خریداری شده لوکس و زیبا تر بوده و دارای امکانات بیشتری خواهد بود و همچنین در هنگام فروش و حتی به عنوان سرمایه گذاری نیز در آن جا سود خوبی را برای خریدار خواهد داشت.

نرخ فروش سوئیت در دبی – حداقل قیمت آپارتمان و یا کمترین قیمت آپارتمان در دبی 330 هزار درهم می باشد.

برای مشاوره و خرید خانه در دبی با ما تماس بگیرید.

پست های مرتبط

امارات متحده عربی دبی
زندگی در امارات
خرید و فروش در دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ