فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

خرید ملک در امارات

خرید ملک در امارات

خرید آپارتمان در دبی

با توجه به این که امروزه همانند کشورهای دیگر نیز ایرانیان اقدام به خرید مسکن در کشور های دیگر به جز کشور اقامت خود می کنند ، موجب شده است که رونق اقتصادی زیادی از این بابت هم برای خود خریدار رخ دهد و هم کشور های فروشنده نیز سود خوبی را کسب کنند.

یکی از کشور هایی که ایرانیان مشتاق به خرید آپارتمان در آن جا هستند دبی می باشد ، چرا که یکی از بهترین امارات عربی به شمار می آید و هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند.

دبی یکی از هفت امارت شیخ نشین عربی می باشد که مورد توجه بیشتری قرار گرفته است و حدودا از 35 سال قبل شهرت بالایی را پیدا کرده است ، این شهر از سایر شهر های امارات متحده عربی متمایز می باشد و مکان های گردشگری و دیدنی زیادی را به خود اختصاص داده است.

خرید ملک در امارات

خرید آپارتمان متراژ مناسب در دبی 

قابل ذکر می باشد هر شخصی که به دنبال خرید مسکن و آپارتمان در دبی می باشد به متراژ خرید آپارتمان توجه زیادی را می کند و با در نظر گرفتن متراژ بالا و قیمت مناسب سعی در خرید آپارتمان لوکس و خاصی می باشد.

البته می توان به این مورد اشاره کرد که به طور میانگین متراژ این واحد ها حدود 70 تا 150 متر می باشد و همچنین حداقل قیمت در نظر گرفته برای این آپارتمان ها حدود 700 میلیون تومان است.

همان طور که می دانید هر چه متراژ این واحد ها بیشتر باشد ، آپارتمان خریداری شده لوکس و زیباتر بوده و دارای امکانات بیشتری خواهد بود و هم اینکه در هنگام فروش و حتی به عنوان سرمایه گذاری نیز در آن جا سود خوبی را برای خریدار خواهد داشت.

برای مشاوره و خرید خانه در دبی با ما در ارتباط باشید

 

پست های مرتبط

فروش اقساطی مسکن در دبی
خرید آپارتمان در امارات دبی
مزایا و معایب خرید خانه در دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ