فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

قیمت خانه در دبی

قیمت خانه در دبی

قیمت خانه در دبی

در حال حاضر کشورهای زیادی امکان اقامت دایم را به افراد خارجی با خرید خانه در آن کشور را می دهند و شهر دبی هم از این قاعده مستثنی نمی باشد.

قیمت خانه در دبی، بسیار مناسب بوده و نسبت به کشورهای دیگر با توجه به پیشرفته بودن و سطح بالای تکنولوژی، نرخ چندان بالایی ندارد.

برج خلیفه دبی

نام شهر دبی را کمتر کسی در دنیا است که نشنیده باشد و به مکانی زیبا و مجلل با برج های بسیار شکوهمند تا فراز آسمان ها معروف است و حتما می دانید که بلندترین برج جهان با نام برج خلیفه با 828 متر ارتفاع در دبی بوده، اما دبی این شهر زیبا و لوکس فقط به برجهای بلند خود معروف نیست.

این شهر، قلب تپنده ی اقتصاد و تجارت در خاورمیانه بوده و به یکی از مقاصد سرمایه داران بزرگ جهت سرمایه گذاری و تجارت در آن، تبدیل شده است.

قیمت خانه در دبی

بهترین سرمایه گذاری در دبی

یکی از بهترین موارد سرمایه گذاری، خرید خانه در دبی می باشد که مزایای زیادی برای سرمایه گذاران دارد و می توانند علاوه بر دریافت اقامت، سود بالایی را از خرید خانه در دبی به دست آورند.

به همین دلیل روز به روز بر تعداد افرادی که به دبی جهت خرید خانه می آیند، افزوده می شود و این شهر را بزرگتر و پر جنب و جوش تر می کند.

قیمت سویت در دبی

قیمت خانه در دبی به نوع ملک و منطقه ای که در آن ساخته شده است، بستگی دارد به طور کلی قیمت خانه در دبی از 440 هزار درهم شروع می شود که سویت یا همان استودیو نام دارند.

این سویت ها متراژ کوچکی دارند، اما بسیار لوکس و تمیز بوده و مناسب افراد کم جمعیت و یا مجرد می باشد.

حداقل قیمت خرید خانه در دبی برای اقامت

البته برای اخذ اقامت دایم در کشور امارات باید خانه ای حداقل با قیمت 750 هزار درهم را خریداری کنید که برای خرید به صورت اقساطی هم می توان اقدام نمود.

خرید اقساطی خانه در دبی

خرید اقساطی خانه در دبی با پیش پرداخت 10 در صد یا 20  درصد یا 30  درصد از قیمت کل ملک و الباقی به صورت اقساطی از 6 ماه تا 3 سال می باشد.

اگر قصد خرید خانه در دبی را داشته و نیاز به مشاوره و اطلاع از قیمت خانه در دبی دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای مشاوره و خرید خانه در دبی با ما از طریق واتساپ در ارتباط باشید.

پست های مرتبط

فروش اقساطی مسکن در دبی
خرید و فروش مسکن در امارات
شرایط مسکن در دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ