فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

آیا خرید خانه در دبی برای افراد خارجی امکان پذیر است؟

آیا خرید خانه در دبی برای افراد خارجی امکان پذیر است؟

آیا خرید خانه در دبی برای افراد خارجی امکان پذیر است؟

قوانین بازار املاک برای خارجیها

بسیاری از افراد در جهان، به دلایل زیادی اقدام به مهاجرت می کنند تا زندگی بهتری را تجربه کنند و بعضی از مهاجران به دلایل کاری و تجاری این کار را می کنند و به همین دلیل اقدام به خرید خانه در دبی می کنند.

یک تصوری که بین بعضی از افراد وجود دارد این است که فکر می کنند افراد خارجی نمی توانند در یک کشور دیگری اقدام به خرید خانه در دبی یا کشورهای دیگر کرده و ممانعت از لحاظ قانونی وجود دارد اما این یک فکر اشتباه می باشد.

بر طبق قوانینی که در کشور امارات و بسیاری از کشورهای دیگر تعیین شده شهروندان خارجی چه مقیم و په غیر مقیم می توانند در کنار شهروندان همان کشور خانه و ملک خریده و در آن جا زندگی کنند.

به طور کل هر فرد خارجی می تواند در بازار املاک دبی سرمایه گذاری کرده و هر نوع ملکی اعم از سویت و یا آپارتمان و ویلا و شاپ و غیره بخرند و یا به فروش برسانند و یا اجاره دهند، ولی فقط طبق قوانین، افراد خارجی در مناطقی که توسط دولت تایین شده می توانند اقدام به خرید خانه در دبی کنند.

مناطق آزاد برای خرید خانه در دبی برای افراد خارجی

این مناطق شامل منطقه های زیادی می باشد که روز به روز هم با توجه به گسترش شهر دبی بیشتر می شود در این مناطق، خریدار خارجی می تواند آپارتمان یا خانه بخرد و مالکیت صد در صد و قطعی آن را داشته باشد و سپس ویزای اقامتی دبی را دریافت کند و از این ویزا برای خانواده و ویزای اقامتی آنها هم اقدام کند.

بهترین مناطق برای خرید خانه در دبی برای خارجیها

برای مثال از بهترین مناطق دبی برای خارجیها که آزاد است شامل آرجان، بارشا، کریک هاربور، مرکز تجاری دبی، پارک سرمایه گذاری دبی، شهر پروداکشن دبی، بیزینس بی، پارک علمی دبی، جزایر بلو وارتر، شهر استادیو دبی، جمیرا، جمیرا هیتس، برجهای دریاچه جمیرا، لیوان، میردیف هیلز، شهر قدیم دبی، پارک گیت رزیدنس، رم رام، گرینس، ویوز، دهکده ی کولچر، دیسکاوری گاردنز، داون تاون، کامپلکس رزیدنس دبی می باشد.

مشاوره جهت خرید خانه در دبی و قیمت خانه در دبی

اگر تمایل به خرید خانه در دبی و اخذ اقامت دارید و نیاز به اطلاع از قیمت خانه در دبی و یا آپارتمانها در مناطق بالا دارید از طریق واتساپ به ما پیام دهید تا بعد از بررسی شرایط، به کارشناس مربوطه جهت خرید ارجاع داده شوید.

برای مشاوره و خرید خانه در دبی با ما در ارتباط باشید.

پست های مرتبط

مزیت خرید اقساطی آپارتمان در دبی
فروش اقساطی مسکن در دبی
اقامت از طریق کار و تحصیل
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ