فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

سرمایه گذاری با خرید ملک در دبی

شرایط اقامت در دبی

سرمایه گذاری با خرید خانه در دبی

شرایط خرید خانه در دبی

یکی از بهترین مکان هایی که پیشنهاد می شود در آن جا سرمایه گذاری شود همین دبی می باشد چرا که کشور هایی همچون امارات محل مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد ، که معمولا مورد توجه متقاضیان خارجی و بین المللی قرار گرفته است.

قابل ذکر می باشد که فرد خریدار  خانه حتما باید دارای دارایی یک میلیون درهم امارات در دبی باشد تا بتواند ملکی ویزای دارایی امارات را به سادگی دریافت کند ، همچنین به این نکته نیز اشاره کنیم که که اگر قصد خرید ملکی را دارید که دارای چند مالک می باشد نیز باید میزان سرمایه شما 1000000 درهم امارات باشد.

خرید ملک در دبی

ویلا و آپارتمان ها در دبی

خانه هایی که در دبی ساخته می شوند معمولا به صورت ویلایی و یا آپارتمانی می باشند و هر کدام به نوبه خود دارای زیبایی منحصر به فردی می باشند و هر شخصی می تواند مطابق با سلیقه شخصی خود اقدام به خریداری خانه در دبی کند.

قابل ذکر می باشد که از سال 2020 میلادی که اجازه خرید ملک به متقاضیان خارجی داده شده است ، قیمت خانه نیز در این شهر افزایش پیدا کرده است.

این ملک های ساخته شده در دبی هر کدام در مکان های مختلفی می باشند و با توجه شرایط هر منطقه نیز دارای قیمت های متفاوتی می باشد برای مثال می توان به یکی از بهترین محل های خرید مسکن در دبی به ملک نخل می باشد که در 5 کیلومتری داخل آب های جمیرا واقع شده است ، این مکان یکی از بهترین محل های معرفی شده می باشد که دارای ویو بسیار زیبا و مناسبی می باشد و هر مشتری که اقدام به خریداری آن می کند رضایت بالایی دارد.

برای مشاوره و خرید خانه در دبی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

پست های مرتبط

فستیوال دبی
املاک در امارات
اقامت دائم در دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ