فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

اقامت در امارات با خرید خانه در دبی

مزیت خرید اقساطی آپارتمان در دبی

اقامت در امارات با خرید خانه در دبی

دریافت اقامت دبی با خرید ملک در دبی

اشخاص می توانند با خرید ملک در دبی یا دیگر شهر های امارات به ارزش بیش از یک میلیون درهم ، می توانید اقامت دبی با خرید ملک را بدست آورید ، قابل ذکر می باشد که در این شرایط مدت اعتبار این ویزا به مدت 2 سال می باشد و در این بازه زمانی نمی توانید به فعالیت تجاری بپردازید ولی پس از گذشت این مدت می توانید برای دریافت اقامت دائم امارات متحده عربی اقدام کنید و سپس به فعالیت تجاری و اقتصادی در این شهر بپردازید.

یکی از بهترین روش های پیشنهاد شده از سوی شرکت ما ، همین روش اخذ اقامت دبی از طریق خرید ملک می باشد که باید اطلاعات کافی را در این زمینه داشته باشید در همین راستا شرکت داماک به شما کمک خواهد کرد که با مشاوره گرفتن از افراد با تجربه این شرکت اطلاعاتی را در این زمینه داشته باشید و سپس اقدام به گرفتن ویزا اقامت در دبی کنید.

اقامت در امارات

راه های گرفتن اقامت دبی از طریق خرید ملک

امروزه اقامت دبی با خرید ملک به سختی قابل انجام می باشد ولی شرکت داماک بدین منظور راه اندازی شده است که افراد بتوانند با مراجعه به آن جا و سپردن کار به کاردان ، به راحتی اقامت در دبی را دریافت کنند.

شرکت داماک دبی بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد که اقامت دبی با خرید ملک در آن جا را میسر کرده است تا به اشخاصی که بخواهند در دبی اقامت داشته باشند کمک کنند.

برای مشاوره و خرید خانه در دبی با ما تماس بگیرید ( از طریق فرم تماس با ما و یا واتساپ )

پست های مرتبط

شرایط اقامت در امارات
اطلاعات در مورد امارات متحده عربی
قیمت خانه در امارات
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ