فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

دریافت تابعیت امارات

دریافت تابعیت امارات

امارات برای اولین بار در طول تاریخ به خارجیان دارای سرمایه یا تخصص تابعیت می‌دهد (2021)

نحوه گرفتن پاسپورت امارات

دریافت تابعیت امارات

دریافت تابعیت امارات سال 2021

امارات متحده عربی برای اولین بار قصد دارد به خارجی‌هایی که ارزشی افزوده برای این کشور داشته باشند و سرمایه یا تخصصی برای آن بیاورند، تابعیت اعطا کند.

شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، حاکم دبی و نایب رئیس امارات در توییتی اعلام کرده که این تابعیت به افراد دارای شرایط خاص داده می شود.

براساس این خبر، سرمایه گذاران و افراد دارای مهارت‌های ویژه، نظیر محققان، پزشکان، مهندسان، هنرمندان و نویسندگان از جمله واجدین شرایط هستند.

گفته شده خانواده‌های این افراد هم مشمول اعطای تابعیت خواهند شد.

دریافت تابعیت امارات

به گفته حاکم دوبی ، کابینه امارات ، دادگاه‌های محلی و شوراهای اجرایی، افرادی را که واجد شرایط دریافت تابعیت هستند، تحت معیارهای مشخص تعیین شده در هر گروه معرفی می‌کنند. همچنین این قانون جدید به گیرندگان گذرنامه امارات اجازه می‌دهد که تابعیت موجود خود را حفظ کنند.

قبل از اقدام به مهاجرت و اقامت در مورد تمام شرایط کشور امارات و قوانین جاری آن در این زمینه که برای افراد خارجی تعیین شده اطلاعات کافی را به دست آورید.

اگر قصد اقامت و سرمایه گذاری از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در دبی دارید می توانید از نمایندگی شرکتهای املاک در دبی از طریق واتساپ از کارشناسان ما راهنمایی بخواهید. ما شما را در جهت خرید خانه در دبی و اقامت از این طریق یاری خواهیم کرد.

خدمات ما معرفی بهترین و ارزانترین املاک در دبی و کسب اقامت برای شما در این کشور می باشد.

2 دیدگاه

 • محمد رضایی
  11 دی 1401 در 11:12 ب.ظ پاسخ

  سلام
  راه های دیگه برای اقامت در دبی چیه؟

  • 11 دی 1401 در 11:34 ب.ظ پاسخ

   خرید ملک در دبی و ویزای کاری از بهترین روش هاست

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ