فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

قیمت ملک در دبی

قیمت ملک در دبی

قیمت ملک در دبی

همانطور که در مقاله های قبلی به آن اشاره کردیم قیمت ملک در دبی با توجه به افزایش نرخ ارز و درهم افزایش یافته است. جهت مشاهده قیمت درهم به نرخ روز لینک را کلیک نمایید.

با توجه به منطقه و متراژ ملک قیمت آنها متفاوت می باشد اما هم اکنون حداقل قیمت ملک در دبی در منطقه فورجان دبی می باشد که جزو ارزانترین قیمت خانه در دبی به حساب می آید.

این منطقه بسیار زیبا بوده و دارای امکانات تفریحی و بهداشتی و شاپ ها می باشد. حداقل قیمت آپارتمان در دبی در این منطقه 650 هزار درهم می باشد که آپارتمان ها ی یک خوابه هستند.

قیمت آپارتمان دوخوابه در دبی در این منطقه 850 هزار درهم می باشد و قیمت سویت در دبی در این منطقه 440 هزار درهم است.

این املاک به صورت آماده و نیز پیش پرداخت به فروش می رسند و می توان با پرداخت 20 الی 30 درصد بقیه مبلغ را به صورت اقساطی در مدت 6 ماهه ، 12 ماهه و 24 ماهه آپارتمانی خرید.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای اقامت از طریق خرید ملک در دبی

دقت کنید که تنها با خرید یک آپارتمان و یا سویت نمی توان اقامت کشور امارت متحده عربی را اخذ نمود بلکه باید مبلغ سرمایه گذاری جهت اقامت حداقل 750 هزار درهم باشد.

البته می توان ملک و یا آپارتمانی با بودجه کمتر را خریداری کرده و از روش دیگری مانند ثبت شرکت در دبی اقدام به اقامت در امارات و دبی نمود.

حدود هزینه ثبت شرکت در دبی حدود 20 هزار درهم می باشد.

قیمت ملک در دبی

با خرید ملک در دبی اقامت به چه کسی تعلق می گیرد؟

همانطور که اشاره شد قیمت ملک در دبی با توجه به افزایش ارزش درهم بالا رفته است که البته این خود نکته مثبتی برای سرمایه گذاری از لحاظ سوددهی علاوه بر اقامت دارد.

اقامت از طریق خرید ملک در دبی به افراد زیر تعلق می گیرد:

  • مالک
  • همسر مالک
  • فرزندان دختر مالک تا هر سنی به شرط اینکه مجرد باشند
  • فرزندان پسر تا 25 سالگی
  • پدر و مادر مالک

جهت خرید ملک در دبی و اطلاع از قیمت ملک در دبی با ما از طریق واتساپ در ارتباط باشید و شرایط خود را اعلام کنید تا شما را راهنمایی نماییم.

خرید اقساطی آپارتمان در قبرس

پست های مرتبط

خرید و فروش مسکن در امارات
هتل های امارات
قیمت فروش آپارتمان در امارات
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ