فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

قیمت خرید ملک در دبی

قیمت خرید ملک در دبی

کشور امارات متحده یکی از کشورهایی ثروتمند به حساب می آید و مهاجران زیادی را به سمت خود می کشاند زیرا زندگی در دبی از جهات زیادی سود بالایی را به آن ها می دهد.

بعضی از مهاجران با خرید ملک و خانه و آپارتمانی در دبی اقامت این کشور را به دست آورده و در آن جا کار می کنند.

قیمت خرید ملک در دبی با توجه به نوع ملک و منطقه ای که در آن می باشد، تعیین می شود اما با توجه به امکانات بالای دبی از هر نظر می توان گفت نرخ املاک در آن بسیار مناسب می باشد.

به همین دلایل ایرانیان زیادی در دهه ها ی اخیر با هدف سرمایه گذاری به امارات سفر کرده و اقدام به خرید ملک در دبی می کنند.

معایب خرید ملک در دبی

یکی از ایرادات و معایب که در امر خرید ملک و اخذ اقامت در دبی وجود دارد مربوط به موضوع اقامت و تابعیت می باشد زیرا با خرید ملک در دبی نمی توان اقامت دایم گرفت و تنها می توان اقامت های دو و پنج و یا 10 ساله گرفت که بعد از اتمام می توان دوباره تمدید نمود.

در حالی که در برخی از کشورها با خرید ملک می توان اقامت دایم را گرفت که در اینمورد دولت امارات محدودیت هایی را دارد بنابراین اگر نیاز به اقامت دایم دارید دبی مورد مناسبی برای شما نخواهد بود.

البته این قانون چندان هم مشکل ساز نبوده و همانطور که اشاره کردیم آنقدرها هم تفاوتی با اقامت دایم ندارد.

خرید ملک در دبی

اگر قصد مهاجرت از طریق خرید ملک در دبی را دارید می توانید از طریق واتساپ درخواست خود را اعلام فرمایید تا مشاوران و کارشناسان فروش رسمی ما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را به شما دهند.

قیمت خرید ملک در دبی

قیمت خرید ملک در دبی

به دلیل فراوانی پروژه ها در دبی در زمینه املاک و مستغلات و با توجه به تغییر قیمت ارزها در ایران نمی توان قیمت دقیقی را شرح داد.

برای اطلاع از قیمت خرید ملک در دبی می توانید با ما تماس حاصل فرمایید تا از پروژه ها و قیمت دقیق املاک در دبی اطلاع کسب کنید.

امکان خرید آپارتمان ( ملک – ویلا ) در دبی با ارزهای دیجیتال امکان پذیر می باشد

پست های مرتبط

خرید آپارتمان در دبی و یا خرید ویلا در دبی و یا خرید تاون هاوس در دبی
خرید ملک در امارات
آیا خرید ملک در دبی سودآور است؟
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ