فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

شرایط اقامت در امارات

شرایط اقامت در امارات

شرایط اقامت در امارات

اقامت در دبی

همان طور که می دانید دبی یکی از بهترین شهر ها برای اقامت می باشد و هر ساله افراد زیادی از سراسر کشور به امارات مهاجرت می کنند چرا که دارای شرایط مناسبی برای زندگی کردن می باشد و از این رو افراد به سادگی می توانند در آن جا زندگی مرفهی را داشته باشند.

ما در این جا می خواهیم با شرایط اقامت در دبی شما را آشنا کنیم تا اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید بتوانید به سادگی به ان جا رفته و ملکی را در آن جا تهیه کنید.

شرایط مهاجرت به امارات طبق قوانین تعیین شده از سوی خود آن کشور تعیین شده و در اختیار سایر ملت ها قرار داده می شود و افرادی که قصد مهاجرت دارند می توانند به روش های تعیین شده اقامت دائم امارات را بگیرند.

دبی یکی از ثروتمند ترین کشور های پادشاهی در جهان می باشد و به همین دلیل افراد زیادی علاقه دارند تا در آن جا زندگی کنند.

شرایط اقامت در دبی

در سال های اخیر تغییرات عمده ای در دبی اتفاق افتاده است و همین امر موجب جذب مهاجران زیادی هم برای کار و هم برای سرمایه گذاری شده است.

البته قابل ذکر می باشد که با مهاجرت به دبی نمی توان بخشی از جمعیت بومی و دائمی امارات شد ولی می توانید با سرمایه گذاری در این کشور قبل از مهاجرت و سپس کار در آن جا تابعیت آن جا را داشته باشید.

همچنین ویزای طلایی امارات متحده عربی نیز صادر می شود که باید با کمک گرفتن از شرکت های معتبر را دریافت کرد که این خود نیاز به شرایط داشته که در ادامه به این مبحث اشاره می کنیم :

افرادی که می خواهند ویزای طلایی دریافت کنند باید از دانشگاه های برتر دنیا ، پزشکان و متخصصان هوش مصنوعی مدرک داشته باشند تا بتوانند به مدت 10 سال ویزای اقامت را دریافت کنند.

برای مشاوره و خرید خانه  در دبی با ما تماس بگیرید.

پست های مرتبط

مراکز توریستی مهم در امارات دبی
شرایط فروش خانه در امارات
مزیت خرید اقساطی آپارتمان در دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ