فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

امارات متحده عربی دبی

امارات متحده عربی دبی

امارات متحده عربی دبی

اقامت در دبی

کشور امارات متحده عربی (UAE) سرزمینی توسعه یافته و زیبا و دارای ثروت فراوان است که از تمام دنیا سرمایه گذاران و افراد ثروتمند را به خود جلب کرده و به آنجا کشانده است.

کمتر کسی در دنیاست که با نام دبی و زیبایی و بستر مناسب آن برای سرمایه گذاری، آشنا نباشد.

 

سرمایه گذاری در دبی

یکی از سرمایه گذاریهایی که در این کشور محبوبیت زیادی دارد سرمایه گذاری در امور املاک در دبی می باشد و افراد زیادی را مشتاق به خرید خانه و ملک در دبی کرده است.

به طوریکه در چند دهه ی اخیر، خرید آپارتمان و خانه در دبی رشد روز افزونی داشته و حتی تا به امروز هم سرمایه گذاران در زمینه ی ساخت و ساز و املاک در امارات، هر سال با احداث شهرکهای جدید سازه هایی زیبا و مدرن را با امکانات عالی به شهر می افزایند و دبی را به شهری وسیعتر تبدیل می کنند.

 

قیمت خانه در دبی

قسمت جالب این ماجرا مخصوصا برای ایرانیان این است که قیمت ملک و خانه در دبی قیمتی برابر با قیمت خانه در ایران داشته و با کمی تحقیق به این نتیجه می رسیم که زندگی و خرید آپارتمان و خانه در دبی به مراتب سود بیشتری را عاید مشتری می کند زیرا مشتری با قیمتی مناسب صاحب ملک و خانه ای در دبی شده و سرمایه گذاری مطمینی انجام داده و به علاوه ی این موارد اقامت کشور امارات را هم به دست می آورد.

اگر مایل به مهاجرت و یا خرید خانه در دبی می باشید می توانید بعد از طی مراحلی برای ویزای اقامتی Estate Investor نیز اقدام کنید اما در نظر داشته باشید که  خرید مناطقی که توسط دولت برای خرید افراد خارجی تایید شده شامل ویزای اقامتی می شود و حتما این مسیله را در موقع خرید آپارتمان در دبی به یاد داشته باشید و دقت کنید که با مراکز و افراد متخصص و قابل اطمینان مشاوره کرده و سپس اقدام به خرید فرمایید.

امارات متحده عربی دبی

 

ویزای اقامتی دبی تا چه زمانی معتبر است؟

ویزای اقامتی دبی تا زمانی که مالک باشید حداکثر تا دو سال قابل تمدید بوده و حداقل هر 180 روز یکبار باید به دبی سفر کنید زیرا خارج شدن از دبی اگر از این زمان بگذرد باعث ابطال آن خواهد گردید.

اگر قصد خرید سویت و آپارتمان در امارات دبی را دارید و می خواهید از قیمتهای پروژه های موجود اطلاع داشته باشید با ما از طریق واتساپ در ارتباط باشید.

شرکت ما نمایندگی شرکت عزیزی و داماک و دانوب در دبی می باشد برای اطلاعات بیشتر به واتساپ مراجعه فرمایید.

امکان خرید آپارتمان ( ملک – ویلا ) در دبی با ارزهای دیجیتال امکان پذیر می باشد

برای مشاوره و خرید خانه  در دبی بدون واسطه با ما تماس بگیرید.

پست های مرتبط

سفرهای تفریحی به کوه و کویر در دبی
شرایط خرید و فروش املاک در امارات
خرید و فروش ملک در دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ