فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

اقامت در امارات

اقامت در امارات

اقامت در امارات

ویژگی های ویزای امارات

در زمانی که این مقاله نوشته میشه ویزای اقامت به صورت 3 ساله می باشد و پس از منقضی شدن آن می توان به تعداد دفعات نا محدود ویزا را تمدید کرد ، افراد مهاجر می توانند با گرفتن ویزای اقامت امارات به صورت دائمی در این کشور مشغول به زندگی باشند و برای خانواه خود و همچنین برای فرزندان کمتر از 18 سال خود ویزای دائم اقامت را در دبی دریافت کنند. ( جهت دریافت اطلاعات بروزتر با ما تماس بگیرید ( واتساپ پشتیبانی )

برای هر شخصی که ویزای اقامت داده می شود یک کارت شناسایی نیز صادر می گردد ، در اصل این کار به منزله پاسپورت بوده و در سراسر این کشور دارای اعتبار می باشد ، البته قابل ذکر میباشد که به منظور حفظ اعتبار این پاسپورت امارات باید فرد هر 6 مار یکبار حداقل به این کشور سفر داشته باشد تا اعتبار کارت او حفظ شود.

اقامت در امارات

اقامت ایرانیان در دبی از طریق تحصیل

افرادی که می خواهند از طریق درس و تحصیل در این کشور اقامت داشته باشند، ابتدا باید دارای مدارک تعیین شده باشند، از جمله باید از دانشگاه های برتر مدرک داشته باشند و همچنین باید دارای سطح علمی بالایی باشند تا بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

اقامت در امارات

قابل ذکر است که زبان اصلی این کشور عربی می باشد ولی در امور تجاری و کسب و کار و تحصیلات و امور مربوط به اموزش ، از زبان انگلیسی استفاده می کنند از این رو افراد متقاضی برای تحصیل در امارات باید دارای مدرک آیلتس نمره 6 را جهت پذیرش تحصیلی داشته باشند.

راه های گرفتن اقامت دبی از طریق خرید ملک

امروزه اقامت دبی با خرید ملک به سختی قابل انجام می باشد ولی شرکت داماک بدین منظور راه اندازی شده است که افراد بتوانند با مراجعه به آن جا و سپردن کار به کاردان ، به راحتی اقامت در دبی را دریافت کنند.

شرکت داماک از بزرگترین و برند ترین شرکت های ساختمانی جهان می باشد که اقامت دبی با خرید ملک در آن جا را میسر کرده است تا اشخاصی که بخواهند در دبی اقامت داشته باشند کمک کنند جهت دریافت اقامت و همچنین خرید خانه با ما تماس بگیرید.

برای مشاوره و خرید خانه در دبی با ما در ارتباط باشید.

پست های مرتبط

شارجه دبی
اقامت از طریق کار و تحصیل
شرایط فروش سویت در امارات
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ