فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

انواع اقامت در امارات

انواع اقامت در امارات

انواع اقامت در امارات

شرایط گرفتن اقامت در دبی

  • اقامت در دبی از طریق تحصیل در آن جا
  • گرفتن اقامت از طریق ازدواج
  • گرفتن اقامت با سرمایه گذاری اولیه در دبی
  • خرید آپارتمان – ملک

با توجه به موارد گفته شده در قسمت بالا افراد مهاجر از کشور ایران به دبی می توانند با تحصیل در دبی ویزای اقامت خود را به راحتی از طریق شرکت دانوب دریافت کنند ، اما قابل ذکر می باشد که باید دارای مدرک مناسب و یا تیزهوشان و یا مدرک دکتری از دانشگاه های برتر دنیا داشته باشید تا بتوانید در آن جا مشغول به تحصیل شوید و سپس اقامت خود را به صورت مطمئن دریافت کنید.

از روش های دیگر ازدواج با افراد ساکن دبی می باشد و این خود دارای شرایط ویژه ای می باشد که می توانید با ارتباط برقرار کردن با افراد مشاور ما در این زمینه اطلاعاتی را کسب کنید.

و در نهایت گرفتن اقامت در دبی از طریق سرمایه گذاری می باشد که افراد به سادگی می توانند با خرید مسکن در دبی به راحتی ویزای اقامت خود را نیز دریافت کنند و همزمان نیز سود خوبی را دریافت کنند.

انواع اقامت در امارات

بهترین روش گرفتن اقامت در دبی

یکی از بهترین روش ها که ما در این جا به شما پیشنهاد می کنیم روش آخر یعنی سرمایه گذاری در دبی و با خرید آپارتمان  می باشد که فرد مهاجر می تواند با سرمایه گذاری مناسبی در این کشور در آن جا ویزای اقامت دائم خود را دریافت کند و در نتیجه پس از چند سال با فروش ملک خود در آن جا سود کلانی را نیز به دست آورد.

همچنین مساکن زیادی در دبی وجود دارد که اشخاص می توانند با سرمایه گذاری درست و مناسب و با کمک گرفتن از شرکت داماک این کار را به روش درستی انجام دهند و بدون هیچ گونه نگرانی ویزای خود را در بازه زمانی کمتری دریافت کنند.

دریافت اقامت امارات و شهر دبی صرفا چند هفته طول خواهد کشید و هزینه های پایینی را نیز دارد.

برای مشاوره و خرید خانه  در دبی با ما تماس بگیرید.

پست های مرتبط

روش های گرفتن اقامت دبی
امارات متحده عربی دبی
خرید آپارتمان در امارات دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ