فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

هشدارهایی در مورد کلاه برداری در هنگام خرید ملک در قبرس شمالی

هشدارهایی در مورد کلاه برداری در هنگام خرید ملک در قبرس شمالی

هشدارهایی در مورد کلاه برداری در هنگام خرید ملک در قبرس شمالی

در این نوشتار سعی داریم که شما را با کلاهبرداری هایی که در هنگام خرید ملک در قبرس شمالی ممکن است اتفاق بیفتد اطلاعاتی داده تا با روشی مطمین و خیالی آسوده اقدام به خرید در قبرس نمود.

در واقع بعد از سال ۲۰۰۸ به دلیل قوانینی که دولت امارات در دبی تعیین شد، خیلی از مردم از سرمایه گذاری در کشورهای خارجی احساس ناامنی پیدا کردند.

در این نوشتار در مورد مشکلات و سختی های مهاجرت در قبرس شمالی می خواهیم به شما اطلاعاتی را بدهیم.

بالاترین آمار خرید ملک در کشورهای خارجی کدام کشورها هستند؟

بالاترین آمار خرید ملک در امارات مربوط به هندی ها می باشد و عرب ها نیز بیشترین آمار خرید ملک در ترکیه را منسوب به خود نموده اند.

در مورد خرید ملک در قبرس هم بیشترین آمار مربوط به روس ها و اوکراینی ها می باشد و ایرانی ها در رتبه دوم و سوم این لیست قرار دارند و تعداد خود ایرانیها در قبرس کم نیست.

تفاوت شهروندی با اقامت در چیست؟

شهروندی یک کشور از طریق اخذ پاسپورت آن برای فرد داده می شود. بهتر است بدانید که کشور قبرس به هیچ فرد خارجی پاسپورت نمی دهد مگر در موارد خاص مانند ازدواج و یا سرمایه گذاران بزرگ قدیمی و یا صاحبان کسب و کار که چندین کارمند را به کار گرفته باشند که در این صورت می توانند شهروند دائم به حساب آیند.

موضوع بحث ما در مورد اخذ اقامت از طریق خرید ملک در قبرس شمالی می باشد. با خرید خانه در قبرس می توان اقامت گرفت اما اقامت باید سالیانه تمدید شود که هزینه ی نسبتا کمی حدود 1000 تا 1500 لیر دارد.

اما بعد از گذشت 4 سال و تمدید سالیانه اقامت در صورتیکه مبلغ سرمایه گذاری شما بیش از 125 هزار یورو یا پوند باشد و اط لحاظ اخلاقی و انضباطی تایید شوید اقامت دایم به خریدار تعلق خواهد گرفت و نیاز به تمدید سالیانه اقامت خود نخواهید داشت. اقامت دایم با عنوان کیملیک کارت در بین ترکها شناخته می شود که همان شهروند درجه دو حساب می شوید.

اما شهروند درجه یک به کسی می گویند که پاسپورت کشوری را داشته باشد. در واقع کشور قبرس شمالی به کسی پاسپورت می دهد.

هشدارهایی در مورد کلاه برداری در هنگام خرید ملک در قبرس شمالی

نکاتی که باید در هنگام خرید ملک در قبرس در نظر گرفت؟

قبل از خرید هر چیزی از جمله املاک در قبرس باید به نکاتی توجه کنید تا از شما سواستفاده نشود.
  • در مورد اقامت از طریق ملک در قبرس شمالی صحبت کردیم وشرایط آن را اگر مطالعه کرده باشید متوجه خواهید شد که به پیشنهادات و وعده های دروغین افرادی که ادعای اقامت دایم و کسب پاسپورت را می دهند گوش ندهید. این یکی از نکاتی بود که حتما باید مد نظر داشته باشید.
  • در هنگام خرید از شرکتهای معتبر اقدام کنید و دقت کنید که شرکت دارای دفتر و شماره ثبت باشد و حتما شماره ثبت را استعلام بگیرید.
  • قراردادهای خرید و فروش ملک ها در قبرس به زبان انگلیسی و گاهی ترکی می باشد که در هنگام خرید از شرکت معتبر خود یک مترجم برای راهنمایی شما پیشنهاد خواهند داد.
  • به شرکتهایی که در ازای خرید ملک در قبرس جاب آفر می دهند، اعتماد نکنید زیرا کار شرکت املاکی فقط خرید و فروش املاک می باشد.
  • اگر شرکتی آفرهای ویژه ای را به هنگام خرید ملک برای شما، در نظر گرفت درخواست ثبت آفرها را با امضا در قراردادنامه داشته باشید.
  • به پیج های اینستاگرامی بی اعتبار و بی نام و نشان اطمینان نکنید.
  • کشور قبرس ویزای کاری به افراد خارجی نمی دهد مگر در شرایط استثنا.
  • از تورلیدرها و افراد غیر معتبر خرید نکنید.

خرید ملک در قبرس شمالی

جهت خرید ملک در قبرس و اطلاع از قیمت خانه در قبرس شمالی با ما از طریق واتساپ در ارتباط باشید

جهت اطلاع در مورد اقامت از طریق خرید ملک در دبی کلیک کنید

سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ