فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

قیمت سوئیت در دبی

قیمت سوئیت در دبی

قیمت سوئیت در دبی

حداقل قیمت سوئیت در دبی

بعضی مهاجران به دلایل زیادی قصد سرمایه گذاری زیادی در دبی ندارند و به خریدن مکانی کوچک مانند سوئیت یا استدیو اکتفا می کنند.

قیمت سوئیت به نوع ملک و منطقه ای که در آن ساخته شده است، بستگی دارد و بنابراین دارای نرخ های متفاوتی می باشد.

به طور کل حداقل قیمت سوئیت در دبی در حال حاضر 440 هزار درهم می باشد و سوئیت های زیادی در مناطق لوکس دبی هم وجود دارد که بسیار شیک و لاکچری می باشند و طبیعتا گران تر هم هستند.

لازم به ذکر است که اکثر سوئیت های فروشی در دبی مبله می باشند و به راحتی بعد از خرید ملک در دبی می توان در سوئیت خریداری شده، ساکن شد.

شروط لازم برای دریافت اقامت با خرید سوئیت در دبی

با خرید سوئیت در دبی می توان اقامت کشور امارات را هم اخذ کرد اما در خرید ملک در دبی برای اینکه بعد از خرید خانه در دبی یا سوئیت یا ویلا بتوان اقامت امارات را دریافت کرد، به دو نکته توجه داشته باشید :

  • باید خرید ملک در مناطقی که دولت امارات برای خرید و فروش افراد خارجی تعیین کرده است، انجام گرفته شود.
  • همچنین باید قیمت ملک خریداری شده در دبی حداقل 750 هزار درهم باشد تا بتوانید مجوز اقامتی و ویزای دبی را دریافت کنید.

بنابراین در هنگام خرید ملک در دبی مراقب سودجویان و کلاه بردارانی که بدون راهنمایی درست و با وعده های دروغین سعی در فروش ملک به شما دارند، باشید.

قیمت سوئیت در دبی

شرکت عزیزی دبی

بنابراین، قبل از خرید سوئیت در دبی یا خانه و ویلا در دبی از شرکت های معتبر و املاک شناخته شده دبی اطلاعات کسب کرده و از آنها راهنمایی بخواهید و در تمام مراحل خرید و کسب مجوز اقامتی، از همراهی آنها بهره مند شوید.

شرکت عزیزی دبی ، یکی از شرکت های بسیار معتبر در زمینه خرید و فروش خانه و ملک در دبی می باشد و اگر شما قصد خرید ملک در دبی داشته و نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید می توانید از طریق واتساپ درخواست دهید تا کارشناسان فروش جهت راهنمایی با شما تماس بگیرند.

برای مشاوره و خرید سوئیت در دبی با ما از طریق واتساپ در ارتباط باشید.

سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ