فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

قیمت آپارتمان در قبرس

قیمت آپارتمان در قبرس

قیمت آپارتمان در قبرس

یکی از زیباترین و امن ترین کشورها در دنیا قبرس به حساب می آید که با فرهنگ قومی و طبیعت زیبایش افراد زیادی را به خود جهت مسافرت و سرمایه گذاری و مهاجرت جذب نموده است.

قیمت آپارتمان در قبرس

 

اپارتمان قبرس قیمت مناسب

آپارتمان های زیادی امروزه در قبرس ساخته شده اند که قیمت مناسبی برای بیشتر افراد خارجی دارند و می توانند حتی به صورت اقساطی نیز ملک و آپارتمانی در آن خریداری کنند.

قیمت آپارتمان در قبرس با توجه به منطقه ای که ساخته شده قیمت گذاری می شود اما در کل حداقل قیمت آپارتمان در قبرس از 50 هزار پوند شروع می شود.

می توان گفت که یکی از مناسب ترین قیمت ها در بین بازار املاک و مستغلات کشورهای اروپایی و خاورمیانه ای را کشور قبرس ارایه می دهد.

اجاره آپارتمان توسط خریدار در قبرس

بعد از خرید آپارتمان در قبرس خریدار می تواند آن را اجاره بدهد و اگر خود خریدار قصد اقامت طولانی مدت بیش از 6 ماه داشته باشد باید برای دریافت مجوز به ادارات مراجعه کند.

کشور قبرس از لحاظ اقتصادی در منطقه مدیترانه یکی از رو به رشدترین ها می باشد  و سالیانه حدود 12 درصد افزایش قیمت در املاک و زمین را دارد. به همین دلیل با توجه به سودی که برای سرمایه گذار دارد افراد زیادی به خری خانه در قبرس اقدام می کنند که این تعداد هم روز به روز افزایش خواهد یافت.

قبرس جزیره ای بسیار زیبایی است که کل اطراف آن با آبهایی پاک و سواحلی بکر احاطه شده است.

قبرس آب و هوایی مطبوع بدون آلودگی دارد و در اکثر اوقات آفتابی است و برای کسانی که علاقه مند به زندگی در جایی آرام و ساحلی دارند تا بتوانند در کنار دریا تفریح کنند و آفتاب بگیرند، مناسب می باشد.

جهت خرید آپارتمان در قبرس با ما از طریق واتساپ در ارتباط باشید

پست های مرتبط

خرید آپارتمان در قبرس و قیمت
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ