فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

خرید آپارتمان در قبرس

خرید آپارتمان در قبرس

خرید آپارتمان در قبرس

خرید آپارتمان در قبرس

یکی از سرزمین های مدیترانه ای که این روزها از نظر اقلیمی و سرمایه گذاری و خرید آپارتمان و خانه جلب توجه نموده است، کشور قبرس می باشد.

به همین دلیل با توجه به محبوبیت و جلب نظر توریست ها و سرمایه گذاران به این منطقه، دولت این کشور اقدام به ساخت مجتمع ها و آپارتمان های مسکونی و تجاری کرده است تا افراد خارجی که تمایل به زندگی و کار در این کشور را دارند با خرید ملک در قبرس بتوانند، اقامت آن را نیز به راحتی دریافت کنند.

قیمت آپارتمان در قبرس

در حال حاضر قیمت آپارتمان در قبرس مناسب است اما با توجه به افزایش روز افزون تعداد خریداران و سرمایه گذاران در بخش املاک قبرس، پیش بینی افزایش قیمت در املاک این کشور چندان بعید به نظر نمی رسد.

پیش بینی افزایش قیمت آپارتمان در قبرس

همین پیش بینی افزایش قیمت آپارتمان در قبرس و تورم قیمت ملک در آن، باعث روانه ی تعداد بیشتری سرمایه گذار به قبرس هم می شود تا قبل از افزایش قیمت سرمایه گذاری مناسبی را انجام دهند تا به سود بالایی در آینده دست پیدا کنند.

پس با این اوصاف هم اکنون بهترین زمان برای خرید آپارتمان در قبرس و یا حتی خرید یک سوییت کوچک در آن می باشد.

خرید آپارتمان در قبرس

امکان خرید اقساطی آپارتمان در قبرس

از طرفی با توجه به اینکه دولت امکان خرید آپارتمان در قبرس را برای افراد خارجی به صورت اقساطی نیز فراهم نموده است می توان راحت صاحب خانه و ملکی در این کشور شد.

در ضمن کشور قبرس جزو اتحادیه اروپا می باشد و اخذ ویزای اقامت قبرس امتیازات زیادی را برای خریدار و همچنین افراد خانواده به همراه خواهد داشت.

اگر قصد مهاجرت به یک کشور متمدن با خانه های ارزان را دارید و می خواهید اقامت یک کشور خارجی را هم به همراه سرمایه گذاری که انجام می دهید کسب کنید و برای فرزندان و همسر خود نیز اقامت دریافت کرده و در آنجا زندگی کنید، در حال حاضر این کشور بهترین گزینه برای انتخاب می باشد.

برای خرید خانه در قبرس شمالی از طریق واتساپ در ارتباط باشید

پست های مرتبط

خرید اقساطی آپارتمان در قبرس
خرید آپارتمان در قبرس و قیمت
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ