فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

خرید آپارتمان در قبرس و قیمت

خرید آپارتمان در قبرس و قیمت

خرید آپارتمان در قبرس و قیمت

خرید آپارتمان در قبرس

یکی از کشورهایی امکان اخذ اقامت دایم در آن با سرمایه گذاری در ملک و خرید آپارتمان در آن وجود دارد، کشور قبرس شمالی می باشد. این کشور جزو کشورهای اتحادیه ی اروپا می باشد و با داشتن اقامت این کشور می توان امتیازات زیادی را کسب کرد.

قبرس جزیره ای زیبا و خوش آب و هوا در دریای مدیترانه می باشد که جمعیت کمی دارد و از لحاظ اقتصادی رو به پیشرفت می باشد.

با خرید آپارتمان در قبرس می توان مجوز اقامت در این کشور را به دست آورده و در آن ساکن شد و کسب و کار خود را راه انداخت و با توجه به اینکه این کشور از لحاظ اقتصادی رو به پیشرفت می باشد، می توان با ایجاد شغل و یا کار کردن در آن بهره ی بالایی از درامد خود برد.

کشور قبرس هم اکنون قیمتهای بسیار مناسبی جهت خرید ملک دارد و در مقایسه با قیمت خانه ها در ایران بسیار پایینتر می باشد، به همین دلیل ایرانیان زیادی جهت خرید آپارتمان به قبرس مهاجرت می کنند و در بازار املاک و مستغلات قبرس سرمایه گذاری می کنند و یا خود به آنجا مهاجرت کرده و یا ملک خریداری شده شان را به افراد جهت اجاره واگذار می کنند و از این را هم سود می برند.

خرید آپارتمان در قبرس و قیمت

قیمت آپارتمان در قبرس نسبت به کشورهای اروپایی بسیار پایین می باشد البته با افزایش رشد خرید و فروش در حوزه بازار املاک قبرس و با توجه به رشد روز افزون ورود مهاجران به این کشور پیش بینی رشد قیمت املاک هم بعید نیست به طوریکه هر ساله قیمت املاک در قبرس حدود 12 درصد افزایش پیدا کرده است و با تمام این آمار می توان به ارزش سرمایه گذاری و خرید ملک در قبرس پی برده و راه درست را پیش رفت.

خرید آپارتمان در قبرس روند سختی ندارد اما قبل از خرید آپارتمان در قبرس باید از یک شرکت معتبر راهنمایی خواسته و از پروژه ها و قیمتهای آن مطلع شده و سپس اقدام به خرید آپارتمان در قبرس کنید.

قیمت آپارتمان در قبرس با توجه به منطقه و اندازه آن متفاوت بوده و به دلیل گوناگونی پروژه ها و نیز به علت ثابت نبودن قیمت ارز، نرخ ثابتی ندارد جهت اطلاع از قیمت آپارتمان در قبرس و مشاوره جهت خرید ملک در قبرس با ما از طریق واتساپ در ارتباط باشید.

برای خرید خانه در قبرس شمالی از طریق واتساپ پیام دهید.

پست های مرتبط

قیمت آپارتمان در قبرس
خرید آپارتمان در قبرس
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ