فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

خرید خانه در قبرس قیمت و اخذ اقامت قبرس شمالی

خرید خانه در قبرس قیمت و اخذ اقامت قبرس شمالی

خرید خانه در قبرس قیمت و اخذ اقامت قبرس شمالی

خرید خانه در قبرس قیمت

قبرس یکی از کشورهای کوچک و امن در دنیا و یکی از سرزمینهای زیبایی با سواحل بسیار طبیعی و دست نخورده در دریای بزرگ مدیترانه می باشد و امروزه مقصد مهاجرانی که نیاز به زندگی در محیطی پر آرامش و دور از استرس و ترافیک شهرهای بزرگ دارند، شده است و اقدام به خرید خانه در قبرس می کنند.

قبرس دو بخش شمالی و جنوبی دارد که قسمت شمالی آن برای سرمایه گذاری و اقامت افراد خارجی آزاد می باشد.

این کشور تاریخچه ای کهن داشته و گنجینه هایی اصیل از تاریخ را در خود به یادگار دارد و همچنین با طبیعتی دلنشین و سبز خود بیشتر توریستها و گردشگران را از سراسر دنیا به خود جلب کرده است.

این سرزمین زیبا به دلیل جمعیت کم خود کشوری آرام بدون ترافیک، بدون آلودگی هوا و صوتی می باشد و از لحاظ امنیتی نیز مناسب و در حد مطلوب می باشد.

این کشور دارای هوای مطلوب و معتدل در اکثر فصول سال می باشد و همین مشخصات باعث جلب افراد برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی شده است.

البته در تابستان هوای گرم و مرطوب دارد و می توان کوه و طبیعت سبز آن را در همه جا مشاهده نمود و به دلیل اینکه قبرس سرزمینی جزیره ای است رنگ آبی دریا دورتا دور آن را احاطه کرده است و با سواحل زیبایش دل هر بیننده را می برد.

خرید خانه در قبرس قیمت و اخذ اقامت قبرس شمالی

اخذ اقامت قبرس شمالی

مردم با خرید خانه در قبرس به راحتی به این کشور مهاجرت کرده و در آن مستقر می شوند و می توانند ویزای اقامتی قبرس را هم نیز اخذ می کنند.

ویلاها و ملکهای مناسبی جهت سرمایه گذاری در قبرس شمالی وجود دارد که تقریبا در مقایسه با قیمت املاک در ایران نرخ مناسبی داشته و همین امر باعث جذب سرمایه گذاران ایرانی نیز به بازار املاک قبرس شمالی شده است.

اگر شما خواننده ی گرامی قصد خرید آپارتمان در قبرس شمالی را دارید و مایل به کسب اطلاعات در مورد قیمت ملک در قبرس و پروژه ها هستید با ما از طریق واتساپ در ارتباط باشید.

جهت خرید خانه در قبرس شمالی با ما از طریق واتساپ در ارتباط باشید.

پست های مرتبط

خرید ملک در قبرس شمالی و اطلاعاتی در مورد آن
خرید خانه ارزان در قبرس
قیمت خانه در قبرس شمالی به پول ایران
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ