فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

خرید ملک در قبرس شمالی و اطلاعاتی در مورد آن

خرید ملک در قبرس شمالی و اطلاعاتی در مورد آن

خرید ملک در قبرس شمالی و اطلاعاتی در مورد آن

خرید ملک در قبرس شمالی

امروزه بیشتر مردم به دنبال مهاجرت به کشورهای مختلف با توجه به شرایط مناسب خود می باشند. کشور قبرس از جمله کشورهایی است که اخیرا طرفداران زیادی در بین ایرانی ها پیدا کرده است زیرا با خرید یک خانه در قبرس می توان اقامت این کشور را به دست آورد.

با توجه به اینکه قیمت خانه و ملک در قبرس قیمت مناسبی دارد باعث علاقه ی بیشتر بین ایرانیها شده است با توجه با اینکه با خرید تنها یک آپارتمان یا سویت در قبرس می توان اقامت یک کشور اروپایی را نیز به دست آورد و از امکانات بی نظیر آن استفاده فراوانی برد.

 

اطلاعاتی در مورد قبرس

قبرس کشوری است که جزو کشورهای اروپایی محسوب می شود و به دو قسمت قبرس شمالی و قبرس جنوبی تقسیم می شود. مردم قبرس شمالی به زبان ترکی صحبت می کنند و مسلمان هستند و مردم بخش جنوبی این کشور به زبان یونانی صحبت می کنند و پیرو ارتدوکس هستند.

پول رسمی این کشور یورو است و کل جمعیت این کشور حدودا یک میلیون و دویست هزار نفر می باشد که حدود هشتصد هزار نفر از جمعیت مربوط به قبرس جنوبی است.

پس هفتاد درصد جمعیت این کشور را یونانی زبانان تشکیل می دهند و بقیه ترک نشین هستند.

این کشور سومین جزیره بزرگ و همچنین سومین جزیره پر جمعیت در دریای مدیترانه است.

حدود ۱۲٪ از زمین‌های قبرس تحت کشاورزی بوده که در آن مرکبات، سیب‌زمینی، گندم، زیتون و جو کشت می شود و همچنین پرورش دام و طیور مانند گوسفند، بز و خوک رواج دارد.

خرید ملک در قبرس شمالی و اطلاعاتی در مورد آن

 

روشهای اقامت در قبرس شمالی

روشهای اقامت در این کشور مختلف می باشد و چندین روش دارد که بعضی از این روشها در بین مردم استقبال بیشتری دارد زیرا شرایط و مزایای اقدام ازین روشها بیشتر می باشد از جمله آنها اقامت از طریق تحصیل و اقامت با خرید ملک در قبرس شمالی می باشد.

با به دست آوردن اقامت قبرس علاوه بر دستیابی به اقامت می توانید پاسپورت این کشور را دریافت کنید و از مزایای اعتبار پاسپورت این کشور نیز استفاده کنید.

 

دیگر روشها جهت اخذ اقامت قبرس شمالی

از دیگر روشها جهت اخذ اقامت می توان به مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق تولد، ازدواج، پناهندگی و کار آفرینی اشاره کرد.

با ارزیابی شرایط خود و اقدام به مهاجرت می توانید از شرایط و مزایای اقامت قبرس اروپایی بهره ببرید.

جهت اطلاع از قیمت خانه و ملک در قبرس شمالی با ما از طریق واتساپ در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

پست های مرتبط

خرید ملک، ویلا، آپارتمان در قبرس شمالی
قیمت خانه در قبرس شمالی به پول ایران
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ