فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

خرید اقساطی خانه در دبی

خرید اقساطی خانه در دبی

خرید اقساطی خانه در دبی

یکی از امکاناتی که دولت دبی برای افراد خارجی در زمینه سرمایه گذاری فراهم کرده است، خرید اقساطی خانه می باشد و به همین دلیل بعضی افراد ترجیح می دهند در دبی سرمایه گذاری کنند زیرا امکان خرید خانه به صورت اقساطی برایشان فراهم تر می باشد.

متراژ آپارتمان های اقساطی در دبی از 70 تا 500 متر متغیر می باشد و کف قیمت آن ها از حدود 750 هزار درهم شروع می شود.

شرایط خرید اقساطی خانه در دبی

شرایط خرید اقساطی خانه در دبی به این صورت است که پیش پرداختی در نظر گرفته شده و بقیه ی هزینه ملک به صورت اقساط ماهیانه طی 6 ماه تا 3 سال دریافت می شود.

خانه پیش فروش در دبی

خانه ها و آپارتمان های پیش فروش زیادی در حال حاضر در دبی به افراد فروخته می شود که با توجه به شرایط مناسب و کیفیت بالای دبی برای زندگی و شروع کسب و کار، خریداری و سرمایه گذاری در ملک و املاک دبی، کار سود آوری به حساب می آید.

به همین دلایل روز به روز بر تعداد افرادد سرمایه گذار و مهاجرین کشورهای خارجی افزوده می شود و در این میان ایرانیان هم در بین مهاجران تعداد بالایی دارند.

چرا به دبی ایرانیان زیادی مهاجرت می کنند؟

ویزای اقامتی امارات

با توجه به اینکه شهر دبی از لحاظ فاصله کمی که با ایران داشته و همچنین از نظر فرهنگی برای ایرانیان و مسلمانان سازگاری دارد، باعث جلب توجه بیشتر ایرانی های عزیز برای مهاجرت و اقدام به خرید خانه در دبی شده است.

شما می توانید با خرید اقساطی خانه در دبی و بعد از پرداخت کامل ملک اقدام به اخذ ویزای اقامتی کشور امارات کرده و همچنین این ویزا برای فرزندان زیر 25 سال شما نیز قابل استفاده می باشد.

همچنین می توانید با خرید اقساطی خانه در دبی و دریافت ملک، خانه و یا آپارتمان خود، آن را به اجاره دهید و سود بالایی از آن به دست بیاورید.

جهت خرید اقساطی خانه در دبی و اطلاع از قیمت پروژه های دبی می توانید با کارشناسان ما از طریق واتساپ و یا فرم ارسال درخواست در ارتباط باشید.

پست های مرتبط

خرید ملک در دبی
اقامت دائم در دبی
مراکز تفریحی و خرید دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ