فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

قیمت خانه در دوبي

قیمت خانه در دوبی

قیمت خانه در دوبي

شرکت های توسعه املاک زیادی در دبی دست به ساخت زیباترین برج ها و پروژه های مسکونی و تجاری مدرن زده است که قیمت خانه در دوبي با توجه به شرکت های سازنده متفاوت است.

خریداری پروژه های ساخته شده توسط سازنده ها می تواند یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در حوزه خرید ملک به شمار رود و حالا فرصت سرمایه گذاری در دبی برای افراد خارجی هم فراهم شده است.

خرید خانه در دوبي یکی از راه های سرمایه گذاری در دبی می باشد که به دلیل سود بالایی که برای خریدار دارد افراد زیادی به آن روی می آورند.

صدور ویزای اقامتی کشور امارات

خرید خانه در دبي علاوه بر سود بالا و بهره مندی از زندگی در یک سرزمین پیشرفته و متمدن، صدور ویزای اقامتی کشور امارات را برای خریدار و همسر و فرزندان آن ها نیز در پی دارد.

دبی با لقب عروس خاورمیانه یکی از بهترین کشورهایی است که برای دسترسی به سطح بالای امکانات رفاهی و اقتصادی در منطقه خاورمیانه به مهاجران پیشنهاد می شود و نیز یکی از قطب های اقتصادی در دنیا محسوب می شود.

قیمت خانه در دوبی

توریسم در دبی

در واقع این کشور به دلیل گردش صنعت توریسم و وجود هتل ها و تفریحگاه های آن به ثروت زیادی دست یافته است و درامد آن از نفت حدود 6 درصد می باشد.

گردشگران و توریستهای زیادی هر سال برای تفریح این شهر را انتخاب می کنند و با افزایش ورود گردشگران تعداد مهاجران هم به این شهر نیز بیشتر می شود به طوریکه شهر دبی در عرض یک دهه از یک بیابانی خشک به شهری مدرن تبدیل شد.

قیمت خانه در دوبي در طی این سال ها روند افزایشی داشته اما با این حال ایرانیان زیادی به خرید آپارتمان و خانه با توجه به موقعیت مناسب دبی روی می آورند.

جهت اطلاع از قیمت خانه در دوبي و بازدید از پروژه ها می توانید با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید.

جهت خرید خانه و اطلاع از قیمت ها با ما از طریق واتساپ در ارتباط باشید

پست های مرتبط

مراکز خرید و بازارهای دبی
مراکز خرید دبی
هتل های امارات
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ