فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

بازارهای معروف امارات دبی 

بازارهای معروف امارات دبی

بازارهای معروف امارات دبی

بازار کرامه

این بازار بخاطر داشتن برچسب قیمت بانرخ 10 تا 25 درهم ایرانیان زیادی را برای خرید سوغات به این بازار می کشاند. این بازار دارای چندین مجموعه فروشگاهی است که در کنار هم قرار گرفته اند، این بازار در منطقه کرامه شهر دبی واقع گردیده است. در این بازار، کالاهایی مانند لباس و پوشاك، کیف و کفش، اسباب بازی، صنایع دستی، کالاهای تزئینی و برخی دیگر از کالاها به خریداران عرضه می شود.

بازار مرشد

این بازار در منطقه دیره دبی قرار گرفته است. در داخل این بازار چند بازارچه و یک مرکز خرید کوچک نیز قرار دارد. در این بازار کالاها بصورت کلی و جزئی به فروش می رسند. این بازار معروفترین بازار دبی نزد ایرانیان می باشد. در این بازار تقریبا همه گونه کالایی را با قیمت های مناسب پیدا خواهید نمود. بسیاری از فروشگاه های این بازار متعلق به ایرانیان ساکن دبی می باشد. در گذر از این بازار حتما با مسافران ایرانی بسیاری برخورد خواهید نمود.

بازار عطر و ادویه

سوك واژه عربی بازار است. در سوك عطر و ادویه گونه های کثیری از عطر و ادویه جات عربی وجود دارد و به همراه عطرهای خارجی گرفته شده از میخک ، هل ، دارچین ، وانیل و مواد خوشبو را که از کلیه مناطق وارد می شود در معرض فروش است.

 

بازارهای معروف امارات دبی

میدان جمال عبدالناصر (بنی یاس)

این منطقه معروفترین ناحیه شهر نزد مسافران ایرانی می باشد. در اطراف این میدان، فروشگاه های عرضه کننده لوازم الکترونیکی، صوتی تصویری و موبایل را به وفور مشاهده می نمایید. چندین فروشگاه معروف ایرانی نیز در نزدیکی این میدان قرار دارند. برج دیره که بورس فروش فرش ایرانی می باشد نیز در ضلع جنوبی این میدان قرار دارد. در فاصله کمی از این میدان به مرکز خرید تویین تاورز می رسیم که بدلیل قرار گرفتن دو رستوران معروف ایرانی در آن، مرکز رفت و آمد مسافران ایرانی می باشد. با حرکت به طرف شرق این میدان به خیابان سبخه می رسیم که نقطه شروع بازار مرشد می باشد .

 آیا می دانید با سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید ملک در دبی می توانید امتیاز اقامت در دبی را بدست آورید

آیا از خرید خانه بصورت اقساطی در دبی اطلاع دارید

جهت درخواست مشاوره در زمینه خرید آپارتمان و خانه و زمین در دبی با ما در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

پست های مرتبط

فروش ملک در دبی
قیمت خانه ارزان در دبی
مراکز تفریحی و خرید دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ