فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

سفرهای تفریحی به کوه و کویر در دبی

سفرهای تفریحی به کوه و کویر در دبی

سفرهای تفریحی به کوه و کویر در دبی

تورهای گروهی دبی

این سفرهای تفریحی می توانند در غالب تورهای گروهی بهتر سازمان دهی شوند که طعم سرزمین واقعی عرب را نشان می دهد. عظمت و آرامش کویر را می توان در تورهای نیم روزه، یک روزه در صحراها درك کرد.
این سفرها مناطق مختلفی از کویر تا کوه را در بر می گیرد و پرورش شتر و بز درمزارع و روستاها را نشان می دهد. بازدید کنندگان می توانند از تور با هلیکوپتر بر فراز شهر لذت ببرند. رانندگی در شن و ماسه خود در نوع خود یک ماجراجویی است، ترکیب هیجان رانندگی بر شنها و فراز و نشیبها و چالش ادامه مسیر در مسیر متغیر دوره های رانندگی در شن و ماسه با ماشین های چهار چرخ است که آموزش تخصصی به همراه آن ارائه می شود.

سفرهای تفریحی به کوه و کویر در دبی

با نشستن در سایه کوه هاجر که امارات و عمان را از یکدیگر جدا کرده است، ساحل شرق در دریای عمان نهفته می شود. 2 مرکز اصلی خورافکن و فجیره است. تور یک روزه به منطقه فجیره شامل سفر درون مرزی از وادی ها و تپه های سنگی کوههاست و سپس فرود در خورافکن و بندر طبیعی آن و شنا، و توقف در مسجد بادیه که قدیمی ترین مسجد امارات و با قدمت قلعه قدیمی فجیره و قلعه بیتنه است.

افراد زیادی برای خرید ملک در دبی نیاز به مشاوره دارند مشاور املاک داماک دبی آماده ارایه خدمات و مشاوره به شما مشتریانی که طالب خرید ملک و انواع آپارتمان وخانه در دبی را دارند، می باشد. آیا می دانید با خرید خانه و آپارتمان بصورت اقساطی در دبی ویزای اقامت امارات دبی را بدست خواهید آورد

جهت ارتباط با قسمت مشاوره برای خرید ملک در دبی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

پست های مرتبط

روش های اقامت ایرانیان در دبی
مراکز مهم خرید در امارات 
خرید خانه در دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ