فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

تفریحات دبی

تفریحات دبی

تفریحات دبی

وادی های دبی

تفریح و سرگرمی مردم و بازدیدکنندگان وادی شناسی کاوش در وادی ها یا مناطق خشک که جریان رودخانه ها پس از باران زمستانی از کوه هاجر در آن جریان می یابد.
بسیاری از وادی ها صحنه های از زیبایی دور از انتظار، استخرهای سنگی جذاب، که بعضی در تمام طول سال آب دارند و با فضای سبز احاطه شده اند، ارائه می کنند. اجاره وسایل نقلیه چهار چرخ با راننده یا بدون راننده ضروری است.
با رانندگی یک ساعته از شهر دوبی به روستای تاریخی حتی می رسیم که خانه هتل قلعه ای قدیمی حتی است، تنها مجموعه کوهی دبی. رانندگی در این مسیر به اندازه مقصد جذاب است و بازدیدکنندگان را در مسیر تپه های شنی و کوههای رنگی عبور می دهد.
تورها از قلعه بازسازی شده بازدید میکنند و سفری در وادی حتی با گیاهان سبز شاداب و حیات وحش متنوعش خواهند داشت. روستا ، که بیش از 200 سال قدمت دارد، مسجد جمعه که در میان باغهای خرما مخفی شده است، جزء جاذبه های توریستی دیگر آن به شمار می آیند.
ورزش پادشاهان تبدیل به محبوب ترین رویداد برای تماشاگران شده است که، جمعیت بیش از 15،000 نفر را جذب می کند.

تفریحات دبی

مسابقات اسب سواری در ماههای خنک تر برگزار می شود که به عنوان یکی از 4 مسابقه اسب سواری امارات است. باشگاه اسب دوانی دوبی، در ناد الشبا تماشایی ترین و بزرگترین ورزشهاست و قوی ترین ورزش دبی در سطح جهانی اجرا می شود.
شرط بندی در این مسابقات وجود ندارد، اما پولهایی به عنوان جایزه جهت تشویق ارائه می شود. کسانی که سرعت و هیجان را در یک ورزش غیر معمول دوست دارند، ازاسکی روی شن های صحرا و تپه های شنی دوبی لذت خواهند برد. چوب اسکی های خاص برای تپه ها استفاده می شود که بتوان در تپه ها از آن استفاده کرد.

افراد زیادی برای خرید ملک در دبی نیاز به مشاوره دارند مشاور املاک داماک دبی آماده ارایه خدمات و مشاوره به شما مشتریانی که طالب خرید ملک و انواع آپارتمان وخانه در دبی را دارند، می باشد. با خرید خانه و آپارتمان بصورت اقساطی در دبی ویزای اقامت امارات دبی را بدست خواهید آورد.

جهت ارتباط با قسمت مشاوره برای خرید ملک در دبی کلیک کنید

پست های مرتبط

قیمت خانه در دبی
مراکز خرید دبی
شرایط اقامت در امارات
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ