فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

روشهای گرفتن اقامت در دبی

روشهای گرفتن اقامت در دبی

روشهای گرفتن اقامت در دبی

بهترین روش گرفتن اقامت در دبی

یکی از بهترین روش ها که ما در این جا به شما پیشنهاد می کنیم روش آخر یعنی سرمایه گذاری در دبی می باشد که فرد مهاجر می تواند با سرمایه گذاری مناسبی در این کشور در آن جا ویزای اقامت دائم خود را دریافت کند و در نتیجه پس از چند سال با فروش ملک خود در آن جا سود کلانی را نیز به دست آورد.

همچنین مساکن زیادی در دبی وجود دارد که اشخاص می توانند با سرمایه گذاری درست و مناسب و با کمک گرفتن از شرکت دانوب این کار را به روش درستی انجام دهند و بدون هیچ گونه نگرانی ویزای خود را در بازه زمانی کمتری دریافت کنند.

دریافت اقامت امارات و شهر دبی صرفا چند هفته طول خواهد کشید و هزینه های پایینی را نیز دارد ، اما باید به شرکت معتبر بدین منظور مراجعه کنید تا بتوانید با پرداخت هزینه کمتری ویزای اقامت را دریافت کنید.

مراحل اخذ ویزا اقامت در دبی

برای گرفتن ویزای اقامت باید مراحل زیر را طی کنید :

ارائه کپی پاسپورت ،ارائه صورت حساب بانکی ، ارائه مدارک مربوط به محل سکونت خود ، به دست آوردن مجوز اقامت در امارات متحده عربی و … که همه این ها از مدارک اصلی اخذ ویزا اقامت در دبی می باشد و شما می توانید برای داشتن اطالاعات کافی در این زمینه با شماره های موجود در سایت با افراد شرکت دانوب تماس داشته باشید.

روشهای گرفتن اقامت در دبی

اقامت در دبی از طریق قرارداد کاری

قابل ذکر می باشد که شرایط اقامت در دبی از طریق انعقاد قرارداد کاری قابل انجام می باشد ، شرایط و بازار کار در امارات در سطح بسیار مطلوبی قرار دارد ، افرادی که مایل هستند در دبی مشغول به فعالیت شوند باید از لحاظ مدارک تحصیلی ، توانایی جسمی ، شرایط سنی ، سطح دانش زبان انگلیسی و عربی و … واجد شرایط باشند.

همان طور که می دانید کار در دبی طبق قوانین تعیین شده امارات انجام می گیرد ، قدم اول برای مهاجرت کاری به دبی دریافت ویزای کار یا اشتغال امارات می باشد ، شما می توانید با رعایت همه موارد در این زمینه نیز در دبی اقامت داشته باشید.

برای مشاوره و خرید خانه  در دبی با ما تماس بگیرید.

پست های مرتبط

مزیت خرید اقساطی آپارتمان در دبی
فروش سوئیت در امارات
با خرید خانه در دبی اقامت کسب کنید
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ