فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

اقامت دائم در دبی

اقامت دائم در دبی

اقامت دائم در دبی

شرایط گرفتن اقامت دائم دبی

دبی یکی از شهر های پر آوازه و پیشرفته در سطح جهان می باشد که در همه ملیت ها شناخته شده است و در کشور ایران نیز افراد زیادی خواهان مهاجرت به امارات می باشند.

هر کشوری با توجه به این که شرایط خاصی را برای دادن ویزای اقامت به سایر افراد کشور های دیگر دارد ، کشور امارات نیز با توجه به قوانین وضع شده برای افراد دارای شرایط تعیین شده ویزای اقامت دائم را صادر می کند.

این شرایط در سایت معرفی شده شرکت دانوب موجود بوده و شما می توانید با تماس با مشاورین این شرکت اطلاعاتی را در این زمینه دریافت کنید ، و سپس با راهنمایی های انجام گرفته به این کشور مهاجرت کنید.

شرایط گرفتن اقامت در دبی

  • اقامت در دبی از طریق تحصیل در آن جا

  • گرفتن اقامت از طریق ازدواج

  • گرفتن اقامت با سرمایه گذاری اولیه در دبی

با توجه به موارد گفته شده در قسمت بالا افراد مهاجر از کشور ایران به دبی می توانند با تحصیل در دبی ویزای اقامت خود را به راحتی از طریق شرکت دانوب دریافت کنند ، اما قابل ذکر می باشد که باید دارای مدرک مناسب و یا تیزهوشان و یا مدرک دکتری از دانشگاه های برتر دانشگاه های دنیا داشته باشید تا بتوانید در آن جا مشغول به تحصیل شوید و سپس اقامت خود را به صورت مطمئن دریافت کنید.

اقامت دائم در دبی

از روش های دیگر ازدواج با افراد ساکن دبی می باشد و این خود دارای شرایط ویژه ای می باشد که می توانید با ارتباط برقرار کردن با افراد مشاور ما در این زمینه اطلاعاتی را کسب کنید.

و در نهایت گرفتن اقامت در دبی از طریق سرمایه گذاری در امارات می باشد که افراد به سادگی می توانند با خرید مسکن در دبی به راحتی ویزای اقامت خود را نیز دریافت کنند و همزمان نیز سود خوبی را بدست بیاورند.

برای مشاوره و خرید خانه  در دبی با ما تماس بگیرید.

پست های مرتبط

قیمت املاک در امارات
خرید آپارتمان در امارات دبی
مراکز توریستی مهم در امارات دبی
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ